חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

שיקום הפה והשתלות תחת מיקרוסקופ

שיקום הפה והשתלות תחת מיקרוסקופ

בואו להכיר את השיטה המהפכנית ששמה סוף לניתוחים פולשניים ומיותרים באזור פה ולסת. באמצעות מיקרוסקופ דנטלי ניתן לבצע פעולות כירורגיות בצורה נקודתית, ללא גרימת כאבים או תופעות לוואי מסוכנות

מאז שמיקרוסקופ טיפולי-כירורגי נכנס לתחום רפואת השיניים, התחיל העידן החדש ששם סוף לניתוחים פולשניים וכואבים שהסבו אי נוחות רבה למטופל וגרמו לסיבוכים וסיכונים רבים. מאחר וחלל הפה הוא אזור מאד מוגבל בגודלו, כדי להצליח לטפל בו כמה שיותר מדויק, הרופא חייב לראות את כל הפרטים בצורה מוגדלת וברורה.

מהו מיקרוסקופ דנטלי?

מיקרוסקופ דנטלי, או בשמו האחר, מיקרוסקופ לטיפולי שיניים הוא מכשיר רפואי המאפשר לרופא לצפות באזור הרצוי ומגדיל את התמונה פי 35. בטח ראיתם אחד כזה בסדרות על בתי חולים למיניהן. פעם השתמשו במיקרוסקופים כאלה רק לניתוחים נוירולוגיים מורכבים, ניתוחי עיניים וניתוחי אף אוזן גרון, אך לפני מספר עשורים ברפואה זכו להבין את היתרון של השימוש במכשיר גם בטיפולי שיניים.

יתרונות המיקרוסקופ

לשימוש במיקרוסקופ יש לא מעט יתרונות – הן מבחינת הטיפול עצמו והן מבחינת התוצאה. ברגע שהכירורג מקבל גישה טובה יותר למקום הטיפול ורואה אותו בבירור יותר, התוצאה טובה הרבה יותר גם מבחינה תפקודית וגם מבחינה אסתטית. העבודה עם מיקרוסקופ דורשת מיומנות רבה ואנחנו שמחים לגלות כי במרפאה שלנו אנחנו משתמשים במיקרוסקופ דנטלי על בסיס יום יומי, כדי לספק למטופלים שלנו את הטיפול הטוב ביותר. שימוש במיקרוסקופ מונע טיפול יתר שלא כצורך וכך המטופל גם חוסך בהוצאות. השימוש במיקרוסקופ מקנה לרופא המטפל שליטה מלאה במהלך הטיפול.

  • טיפול מדויק יותר – הגדלת התמונה של האזור מאפשר לרופא לראות טוב יותר את המקום שהוא מנתח ולהבחין בפרטים הקטנים ומפחית את הצורך בטיפולים מיותרים.
  • ביצוע פרוצדורות מורכבות בשיטה זעיר פולשנית – זה מפחית את הכאב אחרי הניתוח ומקצר באופן משמעותי את תהליך ההחלמה.

איזה סוגי טיפולים עושים באמצעות המיקרוסקופ הדנטלי?

  • טיפולי שורש (אנדודנטיה) – בגלל ששורשי השיניים ממוקמים בתעלות צרות מאד, קיים אתגר אמיתי לנקות את התעלות האלה בקפידה. המיקרוסקופ מאפשר להגדיל את האזור ולראות את התעלות טוב יותר, מה שמגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול.
  • כירורגיה אנדודנטלית (קיטום חוד השן) – מדובר בטיפול כירורגי-זעיר שמבוצע דרך חתך קטן בחניכיים. מטרת הטיפול – לנקות בחוד שורש בשיניים שעברו בעבר טיפול שורש ועדיין נשאר זיהום סביבן. במהלך הטיפול קוטמים את קצה השורש, מנקים את האזור, מסלקים את הדלקת מסביב וסותמים את חוד השורש. תהליך כה מורכב הופך להרבה יותר פשוט אם במהלכו משתמשים במיקרוסקופ דנטלי.
  • ניתוחי חניכיים (ניתוחים פרידונטליים) – ביניהם השתלות חניכיים, השתלות עצם, ניתוחים שיקומיים וטיפולים מורכבים אחרים. באמצעות מיקרוסקופ דנטלי ניתן לבצע את הפעולות האלה בצורה מדויקת וצפויה מראש.
  • השתלות שיניים – באמצעות המיקרוסקופ ניתן לבצע השתלות בצורה יעילה הרבה יותר, במקרים רבים כלל ללא חתכים, כך שתהליך הריפוי קצר יותר. בנוסף, ניתן להכין את המקום בצורה טובה יותר בשביל השתל וכך להגדיל את סיכויי ההיקלטות של השתל.
  • טיפולי שיניים אסתטיים – גם בתחום זה יש הצלחה רבה בשימוש במיקרוסקופ דנטלי. קודם כל, מדובר ברמת דיוק גבוהה הרבה יותר ולכן גם התוצאה הסופית יפה יותר. בזכות המיקרוסקופ ניתן לטפל גם בשיניים אחוריות בצורה מדויקת יותר, ואילו את השיניים הקדמיות להכין לציפויי השיניים, תוך הימנעות מנזקים מיותרים.

במרפאתם של ד"ר שלומית ויצחק הכהן, מיקרוסקופ דנטלי מסייע במגוון טיפולים – החל מהשתלת השיניים ועד תהליכי שיקום ואסתטיקה אחרים. השימוש במיקרוסקופ משתלב בתוכנית הטיפולים האישית הנבנית עבור כל מטופל בהתאם לצרכים והדרישות שלו ומצבו הרפואי.

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
מידע נוסף בנושא
דילוג לתוכן