השתלת שיניים ברעננה – היתרונות של מרפאת ד"ר הכהן

השתלת שיניים ברעננה

אם אתם מחפשים מרפאה שמציעה טיפולי השתלת שיניים ברעננה – הגעתם למקום הנכון. אצלנו במרפאת השיניים של ד"ר הכהן, תוכלו לעבור השתלת שיניים במגוון שיטות מתקדמות ולהיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק כמו שתמיד חלמתם עליה. הנה סקירה קצרה של מה שבאפשרותנו להציע לכם בנושא.

 

השתלת שיניים ברעננה בצורה ממוחשבת

על מנת שהשתלת שיניים כלשהי תוגדר כמוצלחת, על השתלים להיות מוחדרים לעומקים הנכונים ובזוויות הטובות ביותר. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא על ידי תכנון מושכל מראש וזאת על ידי ניצול של טכנולוגיות מחשב מתקדמות. במילים אחרות, העדיפות היא להתקשר עם מרפאה כמונו שמציעה לכם לעבור השתלת שיניים ברעננה בצורה מונחית מחשב. הרעיון פשוט – טרם ההליך עצמו מבוצע צילום CT מיוחד לחלל הפה, השיניים ועצמות הלסת שלכם והנתונים מוצגים על ידי תוכנה באופן ויזואלי. באופן זה הרופא מסוגל לקבוע ברמת דיוק גבוהה היכן מצב העצם הוא המיטבי (השתלת שיניים מוצלחת מחייבת די חומר בעצם הלסת על מנת שיהיה אפשר להחדיר לתוכה שתל דנטלי) ולמקם שם את ההשתלה.

לאחר שלב זה, נשלחות המידות המדויקות לחברה חיצונית, על מנת שתכין סד השתלה מיוחד שישמש את הרופא בזמן ההשתלה עצמה. השתלת שיניים ממוחשבת הינה בסופו של דבר מדויקת יותר, מעלה את אחוזי ההצלחה, מאפשרת גם למחוסרי עצם בלסת לעבור את ההשתלה, מונעת דימומים ואף הופכת את ההחלמה להרבה יותר קלה ומהירה.

 

השתלת שיניים ברעננה ביום אחד – כיום זה בהחלט אפשרי

השתלת שיניים נחשבה לאורך שנים להליך רב שלבי שלוקח חודשים ארוכים, אך בימינו כבר ניתן לעבור השתלת שיניים ברעננה ביום אחד בלבד, אם מתקשרים עם מרפאה מתקדמת כמונו. הדבר מחייב בדרך כלל מצב לסת שמאפשר זאת, מה שניתן לאבחן במהירות באמצעות מכון הצילום המתקדם שלנו. בצילומים נבדוק את מצב עצם הלסת שלכם, גודל חללי הסינוסים ומיקום תוואי העצבים שעוברים במקום. במידה ונגלה שהכל תקין, נוכל לבצע את השתלת השיניים שלכם עוד באותו היום. אם יתגלה שאתם סובלים ממחסור של עצם בלסת העליונה או התחתונה, עדיין נוכל להציע לכם את האפשרות של ביצוע הפרוצדורה ביום אחד, וזאת, כאמור, באמצעות השתלת שיניים ממוחשבת ולא השתלה רגילה.

המיוחד בהשתלה מהסוג הזה שהוא ניתן לזהות בצורה הרבה יותר קלה אזורים שבהם עצם הלסת עדיין בעלת הממדים והצפיפות הנדרשים ושם לבצע את ההשתלה. האפשרות האחרת היא באמצעות הליך מקדים של הרמת סינוס פתוחה שבו למעשה משתילים עצם בחניכיים. כאשר החוסר בעצם הלסת אינו משמעותי (פחות מ-5 מ"מ) הרי שניתן לבצע הרמת סינוס סגורה, שלעיתים מאפשרת את החדרת השתלים הדנטליים עוד באותו היום.

 

אצלנו תמצאו את כל המידע הרלוונטי

הליך השתלת שיניים אינו נחשב לדבר פשוט ואנחנו בטוחים שיש לכם הרבה שאלות בנושא. זוהי הסיבה שבנינו עבור כל מי מכם שרוצה לעבור השתלת שיניים ברעננה אתר שכולל את כל המידע הקשור בנושא. תוכלו למצוא בו מידע לגבי כל שיטות השתלת השיניים שאנחנו מבצעים, סרטונים רלוונטיים ותמונות של לפני ואחרי. כשמחפשים מרפאה לעבור בה השתלת שיניים ברעננה ביקורת חיובית היא גם כן דבר חשוב, ולכן תמצאו באתר שלנו גם המלצות של לקוחות שעברו אצלנו השתלת שיניים, שיקום הפה וטיפולי שיניים אחרים ויצאו מרוצים.

אפשרות נוספת שהאתר שלנו מציע עבור כל מי שרוצה לעבור השתלת שיניים ברעננה דרך המרפאה שלנו היא אבחון אונליין. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקישור המתאים באתר, למלא את הפרטים האישיים שלכם, לתאר את הבעיה שבה תרצו לטפל, לצרף מסמכים רלוונטיים שיש בידיכם, דוגמת צילומים, חוות דעת קודמות ועוד, ואנחנו כבר נחזור אליכם במהרה עם המלצות ראשוניות לגבי טיפול השתלת שיניים אצלנו. לפרטים נוספים תוכלו לפנות אלינו בדף יצירת הקשר שבאתר או דרך הטלפון והוואטסאפ שלנו. מצפים לפנייתכם!

דילוג לתוכן