יישור שיניים אינויזליין – השיטה המתקדמת של התחום

יישור שיניים אינויזליין

כדי להבין את החשיבות של יישור שיניים אינויזליין, מספיק להיזכר מה היה לפניו. בעבר, הדרך היחידה ליישר את השיניים הייתה באמצעות גשרים וסמכי מתכת. אף אחד לא ממש אהב להשתמש בהם ומעבר למטרד האסתטי, הגשרים והסמכים היו עלולים לגרום ללא מעט תופעות לא רצויות בשיניים: למשל, התפתחות מוקדי עששת סביבם והכתמה של השיניים. לכל אלה היו מצטרפים הכאבים ותחושות חוסר הנוחות והרי לכם מתכון מנצח לסיוטי נעורים והימנעות מוחלטת מטיפולי יישור שיניים של רבים מילדי ישראל, עד לגיל מבוגר.

ובכן, לא עוד! כיום קיימת שיטה הרבה יותר מתקדמת שמהווה את שיא החדשנות של התחום, והוא יישור שיניים בשיטת אינויזליין (Invisalign). שיטה זו מספקת לכם כמטופלים יתרונות רבים ומגוונים. מיד תכירו אותה יותר לעומק ותבינו מדוע כדאי לכם לעבור את הפרוצדורה דווקא במרפאה שלנו.

יישור שיניים בשיטת אינויזליין – מה זה בדיוק? ואיך זה עובד?

בימינו כבר ישנן מספר שיטות שבאמצעותן תוכלו ליישר את השיניים מבלי שמישהו ישים לב לכך. הדרך שהייתה נפוצה מאוד עד לשנים האחרונות היא יישור שיניים פנימי באמצעות גשר עם סמכים ממתכת, שנצמד לשיניים מהצד האחורי שלהן ומפעיל עליהן לחץ. אופציה נוספת היא שימוש בגשרים ללא חוטי מתכת, אלא מחרסינה לבנה או חוטי סיליקון חסרי צבע. שתי שיטות אלה אמנם אינן נראות לעין בקלות, אך הן עדיין סובלות מכל החסרונות של הגשרים "של פעם".

יישור שיניים בשיטת אינויזליין מהווה התקדמות טכנולוגית, שנועדה לטפל באותם חסרונות וכיום מהווה את הדרך המועדפת לצרכי יישור שיניים. במהלך יישור שיניים Invisalign מבוצע שימוש בקשתיות שקופות, שמיוצרות באופן מותאם אישי לפה שלכם וזאת לאחר ביצוע צילומי הדמיה תלת ממדיים של חלל הפה והשיניים שלכם. הקשתיות הן אלו שמפעילות את הכוח הרצוי על השיניים ומביאות ליישור הדרגתי שלהן לאורך הזמן. במהלך הטיפול תקבלו סט של כמה קשתיות (המספר נקבע בהתאם למצב השיניים שלכם) ותחליפו בין קשתית לקשתית על פי הוראות הרופא וקצב ההתקדמות האישי שלכם.

מהם היתרונות של יישור שיניים אינויזליין?

היתרון המרכזי של שיטת יישור שיניים שקוף אינויזליין הוא כאמור הצד החזותי שלה, כך שלא מתרחשת פגיעה באיכות החיים והביטחון העצמי בקרב מי שמשתמש בה. למעשה, השיטה מתאימה לא רק לבני נוער אלא גם למבוגרים שמעוניינים לבצע את השינוי בצורה "דיסקרטית", מבלי למשוך תשומת לב מיותרת.

יתרון נוסף של טיפול אינויזליין הוא הגמישות. הקשתיות ניתנות להסרה בקלות על ידיכם: למשל, לפני מפגש עם חברים, ביצוע פעילות ספורטיבית או לצרכי ניקיון. לאחר מכן תוכלו להרכיבן בחזרה על השיניים בצורה פשוטה. באופן זה אין חשש לפגיעה בשן, לא מתבצעת הכתמה כתוצאה משימוש בגשר כלשהו וניתן לנקות את השיניים והקשתיות ביתר קלות, מה ששומר על רמה גבוהה של היגיינת הפה והשיניים. חשוב מאוד לציין שבשל היכולת להסיר את הקשתיות מתי שרוצים, השיטה מתאימה במידה רבה למי שבאמת בעל המשמעת העצמית הדרושה להתמיד בטיפול ולהשתמש בהן.

יתרון חשוב נוסף שתספק לכם השיטה הוא היכולת לקבל הדמיה של לפני ואחרי, לדעת במדויק כמה זמן יארך הטיפול שלכם ואיך תיראה התוצאה הסופית.

מחיר יישור שיניים אינויזליין

בבואכם לברר לגבי יישור שיניים אינויזליין, ייתכן מאוד שתגלו מחירים מפתיעים שמשתווים או נמוכים יותר מהשיטות שכוללות שימוש בגשרים רגילים עם סמכי מתכת. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר עם מרפאה כמונו שהולכת לטובת לקוחותיה.

עם זאת, עליכם לקחת בחשבון כי מחיר הפרוצדורה משתנה ממטופל למטופל וזאת מאחר ולכל אחד נדרש מספר קשתיות שונה, סוג שונה של קשתיות ומשך זמן טיפול אחר. באופן כללי, ככל שנדרשות יותר קשתיות כך משך הטיפול מתארך והמחיר יהיה גבוה יותר.

המלצות חיוביות רבות

אם אתם עדיין מתלבטים האם יישור שיניים אינויזליין מתאים גם לכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולשמוע פרטים נוספים. בנוסף, מומלץ כי תגלשו באתר שלנו, בו תוכלו למצוא תמונות של לפני ואחרי של מטופלים שעברו אצלנו טיפולי יישור שיניים מהסוג הזה ולהתרשם בעצמכם מהתוצאות המושלמות של הטיפול.

ובכלל, אם תבצעו חיפוש קצר ברחבי הרשת לגבי יישור שיניים אינויזליין, תגלו המלצות חיוביות רבות. אז איפה ההתלבטות בעצם?

דילוג לתוכן