חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

טיפולי חניכיים: אילו סוגים קיימים ומתי צריך ללכת לרופא?

טיפול שורש וכתר

טיפולי חניכיים, המבוצעים ע"י רופא שיניים מקצועי, נדרשים עקב מספר סיבות, ומטרתם היא למנוע חניכיים דלקתיות, לשפר את המצב במידה והן כאלו, או למנוע סיבוכים. אם אתם חושדים כי יש צורך בביצוע טיפולים, אנא פנו לרופא השיניים שלכם בהקדם. במאמר זה נדון על הנושא.

מדוע הדבר כל כך חשוב?

החניכיים שלנו מורכבות מחלק פנימי ומחלק חיצוני. החלק הפנימי הוא העצם האוחזת את השיניים והוא כולל רקמה קשה. לעומתו, החלק החיצוני, שנראה גם כלפי חוץ, הוא הרקמה הרכה העוטפת את העצם. שתי הרקמות הללו עלולות להיפגע מדלקת, והסיבות לכך הן רבות ומגוונות וכוללות אי שמירה על היגיינת הפה, עישון, סכרת, שחיקת שיניים ועוד – כל זה מעלה את הסיכון לצורך בביצוע טיפול זה. הסיבה לכך היא, כי הפגיעה של הדלקת ברקמות עלולה להרוס אותן לחלוטין, לגרום להיחלשות מנגנון האחיזה של העצם בשיניים ולנסיגת חניכיים, וזאת עד כדי אובדן שיניים בסופו של דבר. בנוסף, דלקת חניכיים חושפת את הגוף שלנו לחדירת מזהמים חיידקים וגורמת ברוב המקרים גם להבל פה שאינו נעים, כך שמדובר בבעיה שיש לטפל בה מבחינות רבות ולכן מומלץ לפנות לביצוע טיפולי חניכיים. כאשר פונים לקבל את הטיפול בזמן, ניתן למנוע זאת בצורה מהירה ומוצלחת.

מתי יש לפנות אל שיננית ומתי אל רופא חניכיים?

כאשר מדובר על חניכיים דלקתיות בצורה די קלה, ניתן לטפל בהן על ידי שמירה טובה יותר על היגיינת הפה, הכוללים בין היתר צחצוח שיניים נכון, וגם על ידי טיפולי שיננית להסרת אבנית ורובד של חיידקי עששת. כמו כן, ניתן להוסיף לטיפול גם אנטיביוטיקה. במידה ומדובר על משהו חמור יותר, כאשר משקעי האבנית עמוקים יותר ורובד החיידקים חדר עמוק יותר לרקמת החניכיים, עולה הצורך בביצוע טיפולי חניכיים הרבה יותר מורכבים, ואז יש לפנות באופן דחוף אל רופא חניכיים מיומן, או במונח המקצועי – פריודונט. במידה ולא תפנו לביצוע טיפול חניכיים בזמן, ומדובר על דלקת המתחילה להחמיר ולהיכנס לשלב הכרוני שלה, הדבר עלול לגרום בהדרגתיות להרס מוחלט של הרקמה שתומכת השיניים שלכם. נסיגת חניכיים טיפול הולם עשוי בסופו של דבר למנוע אובדן שיניים.

אילו טיפולי חניכיים יוכל להציע לכם פריודונט?

רופא החניכיים יודע לבצע אבחון מקיף ומלא של המצב ולקבוע מהי רמת חומרת הדלקת ומהם המקורות להופעתה. בהתאם לזאת הוא יוכל להציע לכם מספר טיפולים שיטפלו בבעיה, מורכבת ככל שתהיה:

  • הקצעת שורשים: קרוי גם הקצאת חניכיים או ניקוי חניכיים עמוק. מטרת הטיפול היא לבצע ניקוי הרבה יותר עמוק ויסודי של החניכיים על מנת להוציא את הגורמים שגורמים לדלקת (אבנית, רובד חיידקים עמוק יותר) וזאת לאחר שטיפולי השיננית לא הספיקו.
  • החלפת שתלים וכתרים – אלמנטים אלו עלולים לגרום ללחץ רב מדי על החניכיים או להתפתחות דלקות סטריליות או זיהומיות סביבן, ולכן יש להחליפם.
  • ניתוח חניכיים טיפול חניכיים זה מבוצע כאשר הדלקת הגיעה עמוק יותר לרקמת החניכיים ומאיימת על יציבות השיניים. ניתוחי חניכיים יכולים לכלול השתלת עצם במקום החלק שנספג בעקבות הדלקת.

הפריודונט מעורב פעמים רבות גם במערך הטיפולי של שירותים נוספים בתחום רפואת השיניים אותם אנו מציעים לכם. למשל, בולטת מאוד מעורבותו בתחום השתלת שיניים, וזאת על מנת לאבחן בצורה טובה יותר את מצב החניכיים של המטופל ויכולתן לשאת את השתל הדנטלי הנבחר בצורה הטובה ביותר. אצלנו במרפאה תמצאו מומחי חניכיים הפועלים בשיתוף פעולה מלא, וזאת בנוסף לצוות שינניות מיומן ולכן טיפולי חניכיים במרפאתנו הינם מוצלחים ומקיפים מאוד. החניכיים שלנו מגינות על עצמות הלסת ומונעות התפתחות של זיהום בשורש השן. טיפול נכון ומוקדם בדלקות ומחלות חניכיים, יסייע בשמירה על השיניים לאורך זמן רב, וכן ישפר את איכות החיים של המטופל. בהמשך לכך, כאשר מופיע חשד לבעיית חניכיים המתבטאת בכאבים, נפיחות, דימום, רגישות ועוד – יש לפנות לרופא חניכיים מומחה לאבחון הבעיה ולבצע טיפול במידת הצורך. כאשר מדובר בבעיית חניכיים מורכבת מומלץ לבצע טיפול הקצעות חניכיים.

מהן הקצעות חניכיים?

הקצעת חניכיים (נקראת גם הקצעת שורשים), היא טיפול שמטרתו לנקות לעומק וביסודיות את החניכיים, אשר נעשה אם ניקוי סטנדרטי אצל שיננית לא פתר את הבעיה. במהלך הקצעת החניכיים תוסר אבנית מהשיניים באופן יסודי, ויבוצע ניקיון עמוק של החניכיים. טיפול זה שכיח מאוד, ונעשה לרוב לאורך כמה מפגשים על ידי רופא ושיננית, ותחת הרדמה מקומית. מהלך הטיפול בחניכיים טרם הטיפול, רופא החניכיים מאבחן את מצב השיניים והחניכיים של המטופל, וכן את שגרת היגיינת הפה שלו. בהתאם לאבחון הרופא יתקיים הטיפול על ידו או על ידי שיננית, ויתבצע ניקוי עמוק בהרדמה מקומית של האזור.
הטיפול נפרס לאורך כמה מפגשים, שכן לרוב יטופל בכל מפגש רק רבע מחלל הפה. במקביל לטיפול המתמשך במרפאה, על המטופל להקפיד באופן שוטף על הוראת הרופא המטפל גם בביתו. בסיום טיפול הקצעת החניכיים, ייבחן מצבו של המטופל על ידי הרופא, אשר יחליט האם יש צורך בטיפול נוסף. עם סיום ההליך, יתכן שהמטופל יחווה מעט רגישות בחניכיים, כאב או דימום למשך פרק זמן קצר.
כמו כן, כדי לאפשר התאוששות והחלמה מיטבית, על המטופל לעקוב אחר הוראות הרופא ולשמור על היגיינת פה מעתה והילך. אפקטיביות הטיפול טיפול הקצאת חניכיים הינו יעיל ובעל סיכויי הצלחה גבוהים, כאשר במידת הצורך ניתן להמשיך לטיפולים נוספים ולשפר את תוצאות הטיפול עוד יותר. לאחר ביצוע הטיפול ימוגרו התסמינים והכאבים מהם סבל המטופל, ובעזרת שגרה והרגלים נכונים יימנעו בעיות דומות בעתיד והחמרה במצב השיניים והחניכיים. בהקשר זה, חשוב לציין כי שימור תוצאות הטיפול תלוי במידה רבה בהקפדת המטופל על הוראות הרופא, ועל היגיינת הפה לאורך זמן.
בין היתר, הקפדה על צחצוח שיניים יסודי, שימוש בחוט דנטלי, הגעה מעת לעת לטיפול אצל שיננית ולביקורת אצל הרופא.

הקצעות חניכיים

טיפול בנסיגת חניכיים במצב של דלקת מתקדמת

בעיית חניכיים מאוד נפוצה היא נסיגת חניכיים, וזהו מצב בו רקמת החניכיים נפגעת עד כדי כך שהיא נסוגה לאחור וחושפת חלק גדול יותר מחלקי השן. כך למעשה, ניתן להבחין בכך שמשהו אינו כשורה עם החניכיים ושעולה הצורך בביצוע טיפול חניכיים. הרבה פעמים ניתן למצוא מטופלים המתלוננים על כך שהשיניים שלהם נראים להם מעט ארוכות מהרגיל. למעשה, אלו לא השיניים שהתארכו, אלא החניכיים שירדו כלפי מטה. נסיגת חניכיים יכולה להתרחש עקב חניכיים דלקתיות וגיל מתקדם.
ככל שהחניכיים נסוגות בצורה משמעותית יותר, כך יותר חומר שן נחשף, וזאת עד למצב בו שורשי השיניים חשופות יותר לזיהומים חיידקיים. במקרים שונים, הרקמה העוטפת את השן מידלדלת עד לנקודה קריטית הבה השיניים מתחילות לנוע ממקומן\ ולכן טיפולי חניכיים במקרה זה הם דבר חשוב מאוד. למעשה, טיפולי חניכיים במקרה של נסיגה הוא הכרחי במטרה שניתן יהיה לטפל בשיניים גם מהפן האסתטי, אך גם לצרכי שמירה על תפקוד מלא שלהן, מניעת זיהומים ונשירת שיניים. ככל שמדובר בנסיגת שיניים התחלתית או כזאת שבאה לידי ביטוי בקצב נמוך, כך ניתן לטפל בה באמצעות טיפול הקצעת שורשים.
לעומת זאת, כאשר מדובר על מצב חמור מאוד, יש לטפל ראשית בסיבות הגורמות לנסיגה (דלקת וכדומה), ורק לאחר מכן להשלים את הרקמה החסרה באמצעות השתלת עצם מתחת לחניכיים ו/או השתלת חניכיים, שמקורה בדרך כלל מהחך העליון. טיפולים הנעשים במרפאתנו, מכל הסוגים, ייעשו ע"י צוות מומחים מנוסה ומיומן.

הקצעות חניכיים: טיפולי חניכיים נפוצים מיוחד

במקרה של בעיות חניכיים מורכבות, האפשרות לבצע הקצעות חניכיים נחשבת לטיפול נפוץ מאוד. טיפול זה יבוצע ע"י רופא חניכיים, וזאת לאחר אבחון קפדני ומדוקדק אחר מצבה של כל שן והחניכיים הנמצאות תחתיה. למעשה, הרופא המטפל בונה  "צ'ארט פריודונטלי" (מיפוי פה), הקובע מה מצב הדלקת סביב כל שן, הן מבחינת דימום והן מבחינת עומק כיסי הדלקת. הרופא גם בודק האם השיניים זזות ממקומן והאם קיימת הפרשת מוגלה תחתיהן.
לאחר שלב זה, הרופא המטפל מבצע בעצמו את ההקצעה או שמנחה את השיננית המוסמכת כיצד לבצע את המלאכה. הניקוי במהלך הליך הקצעת שורשים הינו עמוק הרבה יותר מאשר זה המתבצע ע"י טיפול רגיל של שיננית, ולכן הוא כולל שימוש בהרדמה מקומית באמצעות זריקת אלחוש לתוך רקמת החניכיים. בדומה לטיפולים אחרים, גם כאן ישנה הקפדה. טיפול זה מתבצע בצורה הדרגתית ומתמקד בכל פעם בחלק אחר של הפה, ובדרך כלל בחלוקה לרבעים. בגמר הטיפולים, המתפרשים על פני כחודשיים בערך, תוזמנו להערכת מצב במרפאה. במידת הצורך, ניתן לבצע עוד מספר טיפולי שיננית על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

ניקוי חניכיים עמוק: מה עוד חשוב לדעת על טיפולי חניכיים?

ניתן להגיע לתוצאות מרשימות לאחר טיפול ניקוי חניכיים עמוק המבוצע ע"י מומחים כמו במרפתאנו. סילוק הדלקת, האבנית ורובד החיידקים הגורמים להתרחשותה תורמים משמעותית לריפוי החניכיים כשמטפלים בה כראוי. כמו כן, זה מסייע בהפסקת הדימום והבל הפה, וגם לאחיזה טובה יותר של השיניים.
יחד עם זאת, חשוב שתדעו כי על מנת שהטיפול יצליח, יהיה עליכם לשמור היטב על היגיינת הפה מעתה והלאה, לצחצח את השיניים בצורה מיטבית, להשתמש בחוט או קיסמים דנטליים ולהגיע לביקורת אצל הרופא ולטיפולי שיננית לפי הלו"ז שיקבע עבורכם. יתרון ההתקשרות עם מרפאתנו, הוא שאנו מבצעים טיפולי חניכיים ע"י צוות מומחים ומאפשרים לכם ליהנות גם מאפשרויות נוספות התורמות לחיסול הדלקת ועידוד החלפת הרקמה הפגועה ברקמה חדשה. טיפולים אלו כוללים שימוש בתכשירים בעלי שימוש מושהה המונעים דלקת ו/או מכילי אנטיביוטיקה. כמו כן, אלו כוללים גם שימוש ב-PRF (Platelet-Rich Fibrin), שהוא טיפול חדשני בפלסמה עצמית המעודד ריפוי של החניכיים. מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית. ראוי לציין, כי אנו מציעים במרפאתנו מגוון טיפולים נוספים כדוגמת טיפול שורש, ואנו שמחים לתת לכם שירות והמלצות תחזוקה להמשך.

מהי החשיבות שלהם?

מקובל לחשוב שהשיניים הן היעד העיקרי לטיפולי תחזוקת הפה, אך למעשה, החניכיים חשובות לא פחות כיון שהן מגינות על עצמות הלסת ומונעות חדירת זיהומים לתוך שורשי השיניים. הידרדרות במצב החניכיים הינה מנבא לאובדן שיניים, לפעמים אף בגיל צעיר. לכן, טיפולי חניכיים מיועדים בראש ובראשונה למנוע מצבי דלקת אקוטיים וכרוניים ולשמור על השיניים שלנו לאורך פרק הזמן הרב ביותר. בנוסף, מלבד השמירה על השיניים, מדובר בטיפולים המיועדים למנוע סבל ולשמור על איכות חיים גבוהה.
למשל, ניתן לעבור טיפול בחניכיים רגישות הכואבות בזמן צחצוח, בזמן שתיית משקאות חמים או קרים, בזמן אכילת מאכלים מתוקים וכמו כן, כאשר ישנו ריח רע מהפה.

מתי נדע שאנחנו צריכים לבצע טיפול מסוג שכזה?

חשוב להגיע אל רופא השיניים בתדירות קבועה במטרה לזהות כל סימן של בעיית חניכיים בזמן, ובמקרה הצורך לעבור טיפולים מסוג זה בהקדם. נוסף על כך, יש לשלב גם ביקורים סדירים אצל שיננית לסילוק פלאק, עששת ואבנית, כיוון שאלו הם גורמים התורמים למניעת התפתחות מחלות חניכיים.
מעבר  לכך, יש להגיע לבדיקה אצל רופא שיניים או מומחה חניכיים בכל מצב בו סובלים מכאבים ורגישות בחניכיים. במקרה של חניכיים נפוחות או חניכיים המדממות בזמן צחצוח או אכילת מאכלים קשים, או כאשר שמים לב שכותרות השיניים הפכו להיות מעט יותר ארוכות – מדובר על נסיגת חניכיים, וזה עלול להעיד על מחלת חניכיים כרונית.

אילו טיפולים קיימים?

טיפולים ראשוניים ראשוניים ביותר הם כאלה המתבצעים על ידי השיננית, שמסירה כמה שיותר עששת ואבנית מהשיניים ומנקודות המגע עם החניכיים. פעמים רבות זוהי האפשרות היעילה ביותר לצרכי טיפול חניכיים מדממות. אם מדובר בדלקת חניכיים שהתבססה, צריך טיפולים מורכבים יותר.
טיפול חניכיים כואבות במקרים היותר קשים הוא כזה שמומחה חניכיים פריודונט אמור להמליץ עליו בהתאם למצב השיניים והחניכיים של המטופל. טיפול מסוג זה יכול להיות הקצעת שורשים, המהווה ניקוי חניכיים עמוק, טיפול אנטיביוטי, ובתור מוצא אחרון ולמקרים חמורים, ניתוחי חניכיים לניקוי הדלקת, השתלת חניכיים ולפעמים אף השתלת עצם. לעיתים אף יומלץ על החלפה של שתלים או כתרים שמשפיעים לרעה על החניכיים.
רופא חניכיים

מי רשאי לבצע טיפולים מסוג זה?

בעולם רפואת השיניים ישנן התמחויות שונות אותן בוחרים רופאי השיניים. התמחויות אלו נלמדות בבתי הספר לרפואת שיניים, ולאחר מכן יש לעבור גם התמחות של מספר שנים בבתי החולים.  רופא השיניים הכללי והשיננית מהווים את קו הטיפול הראשון במקרים של בעיות בחניכיים, הן במקרה של טיפול חניכיים נפוחות והן בכאלה שמדממות.
רופא השיניים הכללי יכול גם לבצע החלפה ויישום של כתרים וגם השתלת שיניים, אלא שכאשר מדובר על טיפולים כירורגיים, חשוב מאוד לפנות אל מומחה חניכיים פריודונט, כיוון שהוא זה שיודע לאבחן בצורה המדויקת את מצב החניכיים ויכול לבנות תוכנית טיפולית מיטבית שתשפר את הסיכויים למניעת אובדן שיניים ושתלים לפרק הזמן הארוך ביותר.

כיצד נקבעים המחירים של טיפולי חניכיים?

אם אתם צריכים לעבור טיפול חניכיים מחיר הפרוצדורה ייקבע עבורכם רק לאחר בירור ואבחון מקיפים על ידי מומחה פריודונט. הצעת המחיר שתקבלו תלויה במספר גורמים, כגון האם מדובר בדלקת חניכיים ממוקדת או מפושטת באזורים נרחבים בפה, סוג הטיפול, האם תהיו מעוניינים לשלב בטיפול גם פקטורים נוספים שאינם חלק מההליך המחייב אך כן מומלצים להצלחתו –  למשל, פריוצ'יפ לשחרור מושהה של חומר חיטוי, טיפול בפלזמה עצמית PRF ועוד.
התמחור של טיפולי חניכיים לעיתים כולל גם צורך בטיפולים נוספים שצריך לעבור, כגון טיפול שורש ויישום כתרים. אצלנו במרפאת ד"ר הכהן מציעים לכם את כל סוגי הטיפולים הללו במחירים משתלמים ובפריסת תשלומים נוחה ללא ריבית. לסיכום, הקצעת חניכיים הינה אמצעי אפקטיבי לטיפול בדלקות ובמחלות חניכיים. ניקוי יסודי ועמוק שכזה, אשר נעשה על ידי גורם מקצועי ומנוסה, יכול לעשות שינוי של ממש באיכות החיים של המטופל ובבריאותו. מרפאת השיניים של ד"ר הכהן, מציעה לכל מטופל אבחון וטיפול מותאם אישית לדלקות ומחלות חניכיים, ע"י מומחה למחלות חניכיים. המרפאה בעלת ניסיון רב, ומבצעת מגוון טיפולי שיניים במקצועיות ללא פשרות. לפרטים נוספים ולייעוץ, צרו עמנו קשר!

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן