הלבנת שיניים ברעננה – אילו שיטות אנחנו מציעים לכם?

הלבנת שיניים ברעננה

השיניים של כל אחד ואחת מאיתנו בוקעות כשהן בצבע לבן כפנינה, ומרגע זה ואילך הן חשופות למגוון רחב של מפגעים שגורמים לפגיעה בצבע שלהן, שהופך עם השנים לעכור. מראה שיניים שכזה פוגע באסתטיות וגורם לרבים מאיתנו שלא לחייך ולפגיעה בביטחון העצמי, כך שעולה הצורך הברור לשינוי. אותו שינוי יכול להתבצע בקלות כשמתקשרים עם מרפאת שיניים מובילה שמציעה טיפולי הלבנת שיניים. אם אתם מחפשים מקום לעבור בו טיפולי הלבנת שיניים ברעננה, אצלנו במרפאת ד"ר הכהן מציעים לכם את הטיפולים המתקדמים ביותר. הנה סקירה של כמה מהם:

 

איך זה עובד?

לפני שנרד לפרטים ונציג בפניכם את שיטות ההלבנה השונות שמוצעות לכם במרפאה שלנו, נתחיל בהסבר כללי לגבי הלבנת שיניים ברעננה איך זה עובד בעצם. ובכן, הלבנת שיניים מהווה פעולה שנועדה לטפל בפני השטח של השן, לבצע חמצון של החומרים שגורמים למראה העכור ובכך לגרום להבהרה ברמת הלובן ברמה כזאת או אחרת. ההלבנה מבוצעת על ידי חומר מחמצן (תכשירים שונים על בסיס מי חמצן) שמסוגל להבהיר את השיניים כאשר הוא בא במגע עימם. האתגר שעומד בפני הרופאים שלנו הוא הגעה למקסימום השפעה על הלבנת השיניים תווך מינימום פגיעה בחומר השן והרקמות שסביבו, בעיקר החניכיים. זוהי גם הסיבה מדוע עליכם לעבור הלבנת שיניים ברעננה אצל רופא בלבד ולא לעבור את ההליך אצל אנשי מקצוע אחרים או בשיטות עצמיות למיניהן שאינן מפוקחות. הלבנה כזו עובדת על שיניים טבעיות בלבד כך שבמקרה ועברתם השתלת שיניים, השתל לא יתבהר.

 

הלבנת שיניים ברעננה אור כחול

האפשרות המתקדמת והמהירה ביותר לעבור הלבנת השיניים ברעננה היא באמצעות ביקור חד או דו-פעמי במרפאה שלנו וביצוע הפרוצדורה על ידי רופא. בשיטה זו נמרח תכשיר מיוחד על גבי השיניים שלכם (אלו למעשה מי חמצן שהרופא המטפל בוחר בהתאם לרמת הלובן שתרצו להשיג, שנמרחים על גבי השיניים בצורה של ג'ל) שהופך להיות מחמצן פעיל ורב עוצמה רק כאשר הוא פוגש קרן אור באורך גל מסוים. את מקור האור מפיקה מנורת LED מיוחדת בתדר האור הכחול ומכאן שמה של השיטה – הלבנת שיניים ברעננה אור כחול או הלבנת שיניים כחולה. 

הלבנת שיניים מהסוג הזה נמשכת בין 45 דקות לשעה וחצי במרפאה ולאחר מספר מפגשים קצר השיניים שלכם כבר יהיו לבנות לגמרי. למעשה, התוצאות ניכרות לעין כמעט במלואן החל מהטיפול הראשון, כך שניתן לנצל את השיטה גם לפני אירועים מיוחדים. שיטת הלבנה זו נחשבת למאוד בטוחה וכמעט ולא כוללת תופעות לוואי, אך חשוב לציין כי עדיין תיתכן רגישות מסוימת בשיניים ובחניכיים לאחר הטיפול, אך תחושה זו חולפת לאחר שעה עד שעתיים בלבד. 

 

הלבנת שיניים ברעננה אישי – באמצעות סד שמיוצר במיוחד עבורכם

עוד אפשרות מאוד יעילה ונוחה לעבור הלבנת שיניים ברעננה היא אצלכם בבית באופן אישי. ולא, אנחנו לא מתכוונים לפתרונות כאלה ואחרים שאותם ניתן לרכוש ברשתות הפארמה, בדמות מדבקות והתקנים אחרים. אצלנו במרפאה תוכלו לעבור הלבנת שיניים ברעננה אישי בצורה הרבה יותר מקצועית, כזאת שבאמת תשיג לכם את הלובן שאתם מחפשים. הלבנה שכזאת מבוססת על חומר מחמצן בריכוז נמוך, שאותו מורחים בתוך התקן מיוחד שמותאם לכם על ידי רופא השיניים (סד שקוף מסיליקון) ובו תצטרכו להשתמש מספר שעות ביום. ההלבנה בשיטה זו הינה הדרגתית ואיטית ולא מהירה כמו בטיפול אור כחול במרפאה, אך התוצאות שלה מעולות ואפילו חזקות יותר ונשארות לאורך זמן רב יותר ואפשר לבצע אותה גם לאחר יישור שיניים

גם אתם רוצים לחזור ולחייך בפה מלא שיניים לבנות ובוהקות? צרו איתנו קשר עוד היום ויחד נתאים לכם את שיטת ההלבנה המתאימה. מצפים לשיחתכם!

דילוג לתוכן