חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין (Invisalign)

יישור שיניים שקוף

אם תמיד חלמתם על פה מלא בשיניים ישרות אבל נמנעתם בשל החשש להסתובב עם גשר בולט, לבטח תשמחו לדעת שכיום ניתן לעבור יישור שיניים שקוף כך שאף אחד מלבדכם לא ידע על התהליך. אצלנו במרפאה תוכלו לעבור את הטיפול בצורה מקצועית ע"י הצוות ולשפר את המראה שלכם באופן ניכר. בכתבה תמצאו את כל מה שצריך לדעת בנוגע לפרוצדורה החדשנית הזאת. כדי להבין מהי חשיבות תהליך יישור שיניים אינויזליין, מספיק להיזכר מה היה לפניו, איך היו נראים הדברים ואיך הרגשתם. בעבר, הדרך היחידה ליישר את השיניים הייתה באמצעות גשרים וסמכי מתכת, אף אחד לא ממש אהב להשתמש בהם ומעבר למטרד האסתטי, הגשרים והסמכים היו עלולים לגרום ללא מעט תופעות בלתי רצויות בשיניים כדוגמת התפתחות מוקדי עששת סביבם והכתמה בשיניים. לכל אלה היו מצטרפים הכאבים ותחושות חוסר הנוחות והנה מתכון מנצח לקשיי נעורים והימנעות מוחלטת מטיפולי יישור רבים אצל ילדי ישראל, עד לגיל מבוגר.

חסרונות יישור שיניים שאינו שקוף

הצורך בביצוע יישור שיניים דיסקרטי וגם השתלת שיניים ביום אחד הינו המובן מאליו. אחד הדברים הגורמים לרבים לוותר על תהליך יישור השיניים שלהם הוא חוסר הרצון להתהלך בציבור עם גשר בולט שכולל סמכים עשויי מתכת שכולם אותם רואים כולם ולא ניתן להתעלם מהם. לעיתים, הם מושכים תשומת לב ומסיטים אותה מהעיקר. הנושא האסתטי וההרגשה הפנימית הם דבר חשוב לאורך כל תקופת החיים ובמיוחד החל מגיל ההתבגרות. חסרונות נוספים ביישור שיניים בולט עם גשר הם העובדה שרבים מתקשים לאכול ולשתות איתו, הוא מפריע להם בדיבור וגם לא ניתן להתאמן איתו מבלי שיהיה חשש שיישבר או יפצע את הפה מבפנים.

השיטות החדשניות שנציג בפניכם פותחו במטרה לענות על כל החסרונות הללו, כך שלא תצטרכו לוותר על התענוג שמגיע עם האפשרות לחייך בפה מלא שיניים ישרות ואסתטיות, בדיוק כמו שתמיד חלמתם. טוב, אז מה שהצגנו עד כה הוא מה שהיה פעם, ובכן, כיום המצב שונה, וקיימת שיטה חדשנית והרבה יותר מתקדמת, והוא יישור שיניים אינויזליין Invisalign. שיטה זו מספקת למטופלים יתרונות רבים ומגוונים. מיד נכיר אותה לעומק ותבינו מדוע כדאי לכם לעבור את הפרוצדורה דווקא במרפאה שלנו.

יישור שיניים אינויזליין – אילו שיטות קיימות?

פותחו מספר שיטות שמאפשרות יישור שיניים דיסקרטי שאינו נראה, והן נועדו להחליף שימוש בגשר עם סמכי מתכת. השיטה הראשונה, שאומנם אינה מוגדרת בתור יישור שיניים שקוף אך היא בלתי נראית, היא שימוש בסמכים עשויי מתכת, אך מהחלק הפנימי של השיניים, כך שהם אינם נראים כלפי חוץ. למרות היתרון האסתטי, עדיין יש כאלה שאינם מצליחים להסתגל לתחושת הסמכים מאחורי השיניים והמגע שלהם עם הלשון. חיסרון זה האיץ את פיתוחן של שתי שיטות אחרות שמוגדרות כיישור שיניים שקוף והביקוש אליהן רב במיוחד אצלנו במרפאה:

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים: בשיטה זו הגשר אומנם עדיין קיים, הוא נמצא בחלק החיצוני , אך הסמכים והחוט שמחבר ביניהם הינם שקופים לחלוטין או בצבע לבן שכמעט ואינו נראה לעין. אצלנו במרפאה עובדים עם גשרים שקופים בשיטת "Self-Ligating", בהם הסמכים ננעלים מעצמם על גבי השיניים ואוחזים בחוט ללא צורך בגומיות כלל וכלל. השיטה יוצרת דיסקרטיות בזמן הטיפול, ונוסף על כך תורמת לקיצור משך הזמן שלו. בנוסף, מדובר בשימוש בגשר לכל עניין ודבר, פתרון קבוע שאינו מאפשר לנקות את השיניים היטב ולעיתים מפריע בדיבור.

שימוש בקשתיות שקופות (Invisalign): שיטה זו קרויה יישור שיניים ללא גשר והיא כוללת ייצור סדרת קשתיות שקופות בהתאמה אישית למטופל, כאשר מרכיבים כל אחת מהן על הפה לתקופה שנקבעת ע"י הרופא המטפל (בהתאם לקצב ההתקדמות) וניתנת לשליפה כאשר עולה הצורך בכך. הקשתיות הן שקופות לחלוטין, ניתנות לשליפה בקלות ואינן כוללות סמכים, חוטים וגומיות כלל. באמצעות הקשתיות השקופות ניתן לטפל במקרים קלים עד מורכבים, כמו למשל: שיניים עקומות, צפופות, מסובבות, עם רווחים גדולים או בעיות במשנן, וזאת ניתן לעשות בכל גיל ומבלי שאף אחד ידע. עבור בני נוער ניתן להתאים סדרת קשתיות מאוד דקות כך שהן כמעט ואינן ניתנות לזיהוי. משך הטיפול בשיטה זו נע בין מספר חודשים לעד שנה וחצי, כך שניתן לבחור בה גם לצרכי מהירות הטיפול וגם בתור הליך ארוך וממושך יותר שכולל טיפול בעוד שיניים או במצבים הרבה יותר מורכבים.

הבחירה בין אינויזליין לבין שימוש בסמכים שקופים נשענת על מספר שיקולים, ביניהם משך הטיפול, האם המטופל משתף פעולה, דרגת חומרת הבעיה האורתודנטית בשיניים ושיקולי עלות.

לפני ואחרי – האם היישור יתאים לכם?

באמצעות הטיפולים השונים תוכלו לבצע יישור שיניים בדרגות כאלו ואחרות והמראה החדש שלהן יהיה בלתי ניתן לשינוי. אחד היתרונות של יישור שיניים שקוף אינויזליין הוא הידיעה כיצד תיראו לאחר שהטיפול יסתיים, עם יכולת בחירה בין האפשרויות השונות ברמות היישור והצורה. ראוי לציין, כי יתרון זה ניתן ליישום ברמות מסויימות לפני כל טיפולי יישורי השיניים. היכולת לבצע הדמיית יישור שיניים אינויזליין לפני ואחרי, נובעת מכך שאת הקשתיות מייצרים בעקבות מידע מקדים שמופק לאחר סריקת הפה באמצעות סורק תלת מימד מיוחד. נתונים אלו עוזרים לייצר את הקשתיות וגם מאפשרים להעביר אותם לתוכנה שמבצעת הדמיה מדוייקת של מראה השיניים לפני הטיפול במהלכו ובסיומו. בהתאם לבחירתכם, כך מיוצרות הקשתיות שאמורות להביא לשינוי המיוחל.

יישור שיניים בשיטת אינויזליין – מה זה בדיוק? ואיך זה עובד?

יישור שיניים בשיטת אינויזליין היא שיטה חדשנית שנובעת מהתקדמות הטכנולוגית, והיא נועדה לטפל בחסרונות השיטות הישנות, אשר בזמן הטיפול מהוות פגיעה באסתטיות וכתוצאה מכך משפיעות על איכות חיי המטופל. כיום, ניתן לומר בבירור ששיטת יישור שיניים אינוויזליין היא הדרך המועדפת לצרכי יישור. במהלך יישור שיניים Invisalign מבוצע שימוש בקשתיות שקופות, שמיוצרות בהתאמה אישית לפה, וזאת לאחר ביצוע צילומי הדמיה תלת ממדיים של חלל הפה והשיניים. הקשתיות הן אלו שמפעילות את הכוח הרצוי על השיניים ומביאות ליישור הדרגתי שלהן לאורך הזמן. במהלך הטיפול תקבלו סט קשתיות (המספר נקבע בהתאם למצב השיניים) ותחליפו בין קשתית לקשתית עפ"י הוראות הרופא וקצב ההתקדמות האישי שלכם.

גם למבוגרים חשובה הדיסקרטיות!

מקובל לחשוב שרק לצעירים ובני נוער חשוב לעבור יישור שיניים דיסקרטי, אך למעשה גם למבוגרים הדבר חשוב, ולפיכך ויותר ויותר מהם מעוניינים לעבור את הטיפולים השונים בשנים האחרונות. יישור שיניים למבוגרים מומלץ במיוחד הוא יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין, וזאת בזכות היכולת להסרת הקשתיות כאשר עולה הצורך בכך. בנוסף, חשוב לציין כי תחילת הטיפול אינה זוכה להקלות – טרם השימוש בגשרים שקופים או קשתיות שקופות נשלפות, על השיניים להיות בריאות וכך גם לגבי החניכיים. מבוגרים שלהם מחלת חניכיים פעילה או מוקדי עששת בפיהם חייבים לטפל בכך במטרה שפעולת היישור תתבצע על הצד הטוב ביותר מבלי לגרום לנזק. אצלנו תוכלו לעבור גם את הטיפולים המקדימים הללו, ואנו למעשה מציעים לכם סט פעולות שישדרגו את השיניים ואת המראה שלכם.

יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין – מהם היתרונות?

היתרון המרכזי ביישור שיניים בשיטת אינויזליין הוא כאמור הצד החזותי שלה, כך שלא מתרחשת פגיעה באיכות החיים והביטחון העצמי בקרב מי שמשתמש בה. למעשה, השיטה מתאימה לבני נוער ומבוגרים המעוניינים לבצע את השינוי בצורה "דיסקרטית", וזאת מבלי למשוך תשומת לב מיותרת.

יתרון נוסף בטיפול אינויזליין הוא הגמישות. הקשתיות ניתנות להסרה בקלות על ידיכם. כך למשל, לפני מפגש עם חברים, ביצוע פעילות ספורטיבית או לצרכי ניקיון. לאחר מכן תוכלו להרכיבן בחזרה על השיניים בצורה פשוטה. באופן זה אין חשש לפגיעה בשן, מבלי שתהיה הכתמה כתוצאה משימוש בגשר כלשהו וניתן לנקות את השיניים והקשתיות ביתר קלות, מה ששומר על היגיינת הפה והשיניים ברמה גבוהה. חשוב מאוד לציין שבשל היכולת להסיר את הקשתיות מתי שרוצים, השיטה מתאימה במידה רבה למי שבאמת בעל המשמעת העצמית הדרושה להתמיד בטיפול ולהשתמש בהן.

יתרון חשוב נוסף שמספקת השיטה הוא היכולת לקבל הדמיית לפני ואחרי, לדעת במדויק כמה זמן יארך הטיפול ואיך תיראה התוצאה הסופית.

יתרונות נוספים

אז הבנתם שבתחום טיפולי יישור השיניים, טיפול באמצעות קשתיות שקופות הוא גולת הכותרת בתחום, וזאת בזכות המראה האסתטי והבלתי נראה. אך מעבר לזאת, לטיפול שכזה יש עוד מספר יתרונות מובהקים ביחס לטיפולים בשיטות אחרות:
יכולת שליפת הקשתיות: לא מומלץ להסיר את הקשתיות למשך שעות ארוכות או לדלג על ימים שלמים, וזאת במטרה שלא להאט את קצב היישור, אך ניתן להוריד לפני אכילה או לצורך ניקיון.
חוסר הפרעה לדיבור: הקשתיות השקופות הינן דקות מאוד ולכן אינן גורמות להפרעות בדיבור. ייתכן שיהיה צורך במספר ימים במטרה להתרגל לתחושה שלהן בפה אך לאחר מכן, אף אחד לא יידע שאתם מיישרים את שיניכם.
יכולת לבצע כל פעולה: תוכלו לאכול ולשתות עם הקשתיות בנוחות ואף לבצע פעילות ספורטיבית ולישון איתן ללא הפרעה. יחד עם זאת, מומלץ שלא לצרוך מזונות ומשקאות שיכולים להכתים את הקשתיות (למשל, תה, קפה, יין) או לעשן כאשר הקשתיות בפה (גם זה יכול להכתים אותן ולפגוע ברמת השקיפות שלהן).

יישור שיניים בלתי נראה – עלות הפרוצדורה

במקרה שנדרש יישור שיניים בשיטת אינויזליין, עלות הפרוצדורה אינה יקרה ביחס לפרוצדורות אחרות בעולם רפואת השיניים. השתלת שיניים למשל או ציפוי שיניים בחרסינה, עשויים לעלות עשרות אלפי שקלים ולעומתם היישור השקוף, עשוי לעלות פחות. בנוסף לכך, הסדרי תשלום נוחים וקיימת אפשרות לפריסת תשלומים ללא ריבית, ואנו במרפאה מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לעבור טיפול יישור שיניים שקוף ללא דאגה ובעיה.

חשוב לדעת כי עלות הפרוצדורה משתנה ממטופל למטופל כיוון שיש הבדלים בין המטופלים מבחינת מספר וסוג הקשתיות ומשך הטיפול. באופן כללי, ככל שנדרשות עוד קשתיות, כך משך הטיפול מתארך והעלות תהייה גבוהה יותר.

העלות היא לא הדבר היחידי שקובע

אולי מצאתם מרפאות שמציעות לכם עבור יישור שינים שקוף במחירים נמוכים ביחס למה שאנו מציעים, וזה נראה לכם משתלם, אך חשוב שתבררו מה בדיוק הם כוללים. לעיתים רבות יש צורך בביצוע הליכים מקדימים אשר מייקרים את המחיר (למשל, צורך בטיפולי שיננית, טיפולי חניכיים וטיפולי שורש). כמו כן, מומלץ לבדוק האם העלות המוצעת כוללת בדיקות הדמיה.

אצלנו תוכלו לעבור את כל הטיפולים הללו במחיר משתלם, ואנו עושים זאת באמצעות צוות גדול ומקצועי ומבלי שתצטרכו לרוץ ממרפאה למרפאה. מדובר ביתרון חשוב שלא כל מרפאה מציעה. כאשר תתעניינו לגבי יישור שיניים אינויזליין, חוות דעת מקדימה היא גם דבר חשוב, וזאת במטרה שתדעו אם הטיפול בכלל מתאים ויכול לעזור לכם. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ ולדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים.

יישור שיניים שקוף המלצות הן דבר חשוב

רבים סבורים שבגלל שמדובר באופציה שקופה ובלתי נראית, ניתן להקל ראש בבחירת הגורם שיבצע את הטיפול, אך המציאות שונה. כאשר מעוניינים לעבור יישור שיניים מהיר ושקוף, המלצות הן דבר חשוב מאוד. מדובר בשיטות חדשניות ומתקדמות מאוד, שלא כל מרפאה באמת מתמחה בהן באופן מושלם. אם תבצעו חיפוש קצר ברחבי הרשת תוכלו למצוא אינספור המלצות שכתבו מטופלים שעברו אצלנו טיפול יישור שיניים בלתי נראה ועוד מגוון טיפולים אחרים, ומאז לא מפסיקים לחייך בפה מלא שיניים ישרות ואסתטיות ולהמליץ עלינו בכל מקום.

לסיכום, חשוב להדגיש כי בזכות התקדמות הטכנולוגיה, אנו מסוגלים כעת ליישר את השיניים בשיטת אינוזיליין עם מיישרים שקופים הפועלים באותה מידה כמו תושבות המתכת בהן היה נהוג להשתמש בעבר. חשוב לומר כי אמנם מיישרים שקופים של Invisalign יקרים יותר מאשר פלטות המתכת המסורתיות, אבל אתם מרוויחים יתרונות הבאים לידי ביטוי בשימוש קל ובניקוי, וזאת בנוסף ליכולת ליישר את השיניים שלכם בסתר. זכרו, אף פעם לא מאוחר מדי לתקן את מצב יישור השיניים שלכם, גם אם אתם כבר אנשים מבוגרים. יתרונות יישור שיניים למבוגרים כוללים זמן טיפול מהיר ביחס לטכניקות קודמות, אפשרויות טיפול דיסקרטיות, תיקון בעיות שיניים, הגברת הביטחון העצמי ואף הגברת ההערכה העצמית. כשאתם מגיעים להתחיל את המסע שלכם לחיוך ישר, יש לנו אפשרויות בשבילכם! כדי לראות אם אתם מתאימים לטיפול, אנא צרו איתנו קשר ואנו נשיב לכם בהקדם במטרה שתקבלו את החיוך שתמיד רציתם. אנו מבטיחים עבור מגוון שירותים נוספים כמו הרמת סינוס במחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים.

יישור שיניים בלתי נראה: שאלות ותשובות 

מה זה יישור שיניים שקוף?

יישור שיניים כולל שימוש במגוון אמצעים שמטרתם היא הפעלת כוחות מתונים לאורך זמן על השיניים במטרה ליישר אותם. עד לשנים האחרונות, יישור שיניים התבצע ע"י שימוש בסמכים, שחוברו אחד לשני באמצעות חוטי מתכת ונמתחו להפעלת הלחץ ע"י גומיות מיוחדות. המראה של הסמכים היווה את החיסרון המשמעותי ביותר שלהם, כיוון שהם נראים כלפי חוץ ופוגעים באסתטיקה של הפנים. יישור שיניים בשיטה זו הוא בלתי נראה לעין וכולל שימוש בסמכים שקופים או קשתיות אינוויזליין שקופות הניתנות להסרה. ראוי לציין, כי יישור שיניים נוסף שאינו נראה לעין מתבצע באמצעות התקנת הסמכים מאחורי השיניים. אמנם, הדבר לא כל כך נוח, אך עדיין עומד במטרה שהיא ביצוע יישור שיניים שאינו נראה כלפי חוץ.

מהם היתרונות של יישור שיניים אינויזליין?

שיטה זו היא אחת משיטות יישור השיניים השקופות הנוחות ביותר. השיטה מתאימה לבני כל הגילאים ובמיוחד לבני נוער, אצלם הפגיעה בביטחון העצמי עקב השימוש בסמכים הנראים לעין יותר משמעותית. מלבד היתרון האסתטי מבחינת שקיפות, לשיטה זו עוד יתרונות לעומת כל שיטה אחרת של יישור שיניים שקוף, הנובע מכך שמדובר במתקן יישור שיניים אותו ניתן להסיר כאשר מעוניינים בכך, והוא אינו קבוע בפה. כמובן שיש להשתמש בו לאורך כמה שיותר שעות במהלך היום, אך ניתן להסירו במפגש עם חברים, לפני אירוע, כשמצחצחים שיניים או אוכלים, בפעילות ספורטיבית ועוד. בנוסף, יישור שיניים בשיטה זו מאפשר לכל מטופל לקבל הדמיה של מספר אפשרויות של התוצאה הסופית ולבחור כראות עיניו.

כיצד מבוצע יישור שיניים אינויזליין?

בעוד יישור שיניים בצורה המסורתית מתבצע תוך התקנת המתקן בפה של המטופל, יישור שיניים אינויזליין הינו הליך פשוט מאוד הכולל גם מינימום ביקורים במרפאה. ראשית כל, עובר המטופל סדרת צילומים על ידי סורק תלת מימד מיוחד. סורק זה שולח את הנתונים למחשב, ובהתאם לבחירת המטופל בהדמיה המתאימה לו ביותר, מיוצרת עבורו במעבדה בחו"ל ובהתאמה אישית סדרת קשתיות שקופות, אשר ישמשו לאורך פרק הזמן אותו קובע הרופא המטפל. המעבר בין קשתית אחת לאחרת יבוצע בסיום כל שלב. כמו כן, לעיתים מבוצע שימוש בקשתית אחת בלבד, וזה כאשר מדובר על מקרים קלים של יישור שיניים. מאחר ומדובר בקשתיות בלבד, אין צורך להגיע למרפאה לצרכי מתיחת גומיות, לא מתפתחים כאבים ואין הכתמה של השיניים.

מתי יישור שיניים אינויזליין אינו מתאים?

הצלחת הטיפול תלויה רבות במספר השעות בהן משתמשים בקשתיות, כך שאם יש חשש לאי שיתוף פעולה מצד המטופל, כדאי להישאר עם מערכת הסמכים, שכאמור, קבועה ואינה ניתנת לשליפה. כמה שעות ביום מומלץ להשתמש בקשתיות? לאורך מספר שעות רב ככל שניתן, ולהסירן רק לצרכי אכילה, פעילות ספורטיבית וניקוי. קיים תנאי נוסף שיש לקחת בחשבון לפני יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין והוא מצב השיניים והחניכיים. השימוש בקשתיות יבוצע רק במידה ואין מחלת חניכיים פעילה, וכל הפעולות לתחזוקת השיניים בוצעו מבעוד מועד. בנוסף, יישור שיניים אינויזליין אינו מתאים לבעיות מורכבות וחמורות של שיניים מסובבות, בעיות אורטודונטיות הקשורות לעצמות הלסת או תיקון מרווחים גדולים מאוד בין השיניים.

כמה עולה יישור שיניים שקוף?

מחיר יישור שיניים שקוף נקבע באופן פרטני עבור כל מטופל ובהתאם לשיטה הנבחרת (סמכים שקופים, אינוויזליין וכדומה). פקטורים נוספים הקובעים את המחיר כוללים את משך הטיפול, צורך בביצוע טיפולים נוספים (טיפולי חניכיים, טיפולי שורש וכדומה), והאם המטופל מעוניין בביצוע צילומי הדמיה שידגימו לו מספר אפשרויות של מראה התוצאה הסופית. בכל מקרה, משום שמדובר בפתרון קבוע וארוך טווח, אין להסתכל על טיפולים אלו מנקודת מבט צרה של המחיר בלבד, אלא להתייחס בעיקר למקצועיות, המוניטין והניסיון של הקליניקה, וזה ישתלם לכם בטווח הזמן הארוך. במרפאת ד"ר הכהן תוכלו ליהנות ממיטב הרופאים ומומחים מקצועיים השמים דגש רב על אסתטיקת החיוך שלכם. נוסף על כך, תקבלו גם אחריות על הטיפולים ואפשרות לפריסת תשלומים נוחה ללא ריבית.

 

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן