חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

השתלת שיניים ממוחשבת – פריצת דרך בעולם השתלות השיניים

השתלת שיניים ממוחשבת

כיום כל אחד ואחת יכולים להשלים את השיניים החסרות בפה באמצעות הליך הקרוי השתלת שיניים ממוחשבת.

העיקרון הוא פשוט: מוסיפים שתל דנטלי עשוי מסגסוגת מתכות חזקה במיוחד אשר מוחדר לתוך עצמות הלסת ומעליו מולבש הכתר.

ככל שהשתל הדנטלי מבוצע ברמת דיוק גבוהה יותר, כך עולים אחוזי ההצלחה של הקליטה בפרט ושל תהליך הטיפול בכלל.

השתלת שיניים ממוחשבת משפרת בצורה משמעותית את אחוזי ההצלחה ויש לה לא מעט יתרונות. השתלות שיניים ממוחשבות הן אחד מתחומי המומחיות שלנו ובכתבה זו אנו נרחיב על הנושא.

השתלות שיניים ממוחשבות: פחות טעויות ויותר אחוזי הצלחה

כבר מספר עשורים שקיימת האפשרות לעבור השתלת שיניים, אך עד לפני שנים אחדות לא היו כל האמצעים הנדרשים בידי הרופא במטרה שיוכל לתכנן השתלת שיניים מיטבית.

ראוי לציין כי גם בהשתלת שיניים רגילה מתבצע תכנון מקדים ודקדקני באמצעות צילומי הדמיית CT, המאפשרים לקבל מידע רב על מצב עצמות הלסת של המטופל ומיקום עצבים חשובים, אך עדיין, הרופא מסתמך בעיקר על ניסיוני האישי, וגם רופא מנוסה יכול לטעות.

לעומת זאת, השתלות שיניים המתבצעות באופן ממוחשב מונעות טעויות אלו, משפרות את דיוק ההשתלה ומעלות את אחוזי ההצלחה בצורה משמעותית הודות לשילוב מחשב ובינה מלאכותית בשלב התכנון.

השתלת שיניים ממוחשבת: תהליך יעיל ומדויק

אז כיצד בעצם מתבצע תהליך השתלת שיניים ממוחשבת? ובכן, כמו כל השתלת שיניים, תהליך מקצועי ונכון מתחיל בתיאום ציפיות בו נסביר לכם איך השיניים המושתלות ייראו וזאת נעשה באמצעות הדמיות של לפני ואחרי.

בשלב הבא תעברו סדרת הדמיות באמצעות מכשור CT מתקדם שמצלם את חלל הפה באופן תלת ממדי.

התוצאות מתורגמות על ידי תוכנת מחשב (CAM/CAD) המציגה באופן ויזואלי את נתוני הלסתות שלכם, ולכן ישנה אפשרות לעבד את התמונה ולגרום לתכנון נכון יותר של ההשתלה, ביצוע חיתוכים שונים מכל הזוויות, לקיחת מידות מדויקות לשתלים וביצוע הדמיות לתוצאה הסופית.

צוות הרופאים שלנו, שמתכנן ומבצע את ההשתלה, יכול באותו הרגע לקבוע את זוויות החדרת השתלים, את אורך וצורת השתלים ואת כל הנדרש במטרה שהשתל ייקלט בצורה הטובה ביותר בעצמות הפנים.

נוסף לשלב התכנון, היתרון של השתלות שיניים ממוחשבות בא לידי ביטוי גם בשלב הביצוע עצמו ולכן משפיעות על תוצאות הטיפול.

כך למשל, המידות שנלקחו בשלב ההדמיה והתכנון מועברות למעבדה דיגיטלית שלאחר זמן קצר משיבה סד השתלה מיוחד שמיוצר עבורכם באופן אישי.

הסד מכיל שרוולים שקובעים את מיקום וזווית החדרת השתלים, וכך נמנעות טעויות בעת ההשתלה.

יתרונות נוספים של השתלת שיניים ממוחשבת

להלן היתרונות העיקריים של השתלת שיניים המתבצעת באופן ממוחשב:

  • תכנון מיטבי
  • דיוק רב תוך הקטנת הסיכוי לטעויות אנוש
  • פחות פציעות ופגיעות מיותרות בחניכיים
  • לעיתים מצמצמת את הצורך בתפרים
  • הדמיה מפורטת שעוזרת לרופא המבצע להימנע מפגיעה בעצבים סמוכים, שעוברים לאורך קווי המתאר של הלסתות

באמצעות השיטה הממוחשבת ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד. אחוזי ההצלחה של כל סוגי השתלות השיניים שמבוצעים במרפאתנו הם גבוהים, ויחד עם הפתרון הטכנולוגי בדמות ההשתלה הממוחשבת אנו מסוגלים להבטיח לכם אחוזי הצלחה יוצאי דופן.

השתלת שיניים ממוחשבת מחיר

במטרה לקבוע השתלת שיניים ממוחשבת מחיר, יש לבחון את המאפיינים הייחודיים של המטופל ולהחליט מהי השיטה הטובה ביותר לביצוע ההשתלה.

כך למשל, אם נדרשים הליכים מקדימים כדוגמת עיבוי עצם הלסת, הדבר כרוך בתוספת מחיר. מחיר השתלת שיניים המתבצעת באופן ממוחשב תלוי בסוג הטכנולוגיה בה משתמש רופא השיניים בעת ביצוע התהליך.

בנוסף, מרפאות בעלות מוניטין עשויות לגבות מחירים גבוהים יחסית.

אנו מביאים איתנו את הידע והניסיון שצברנו במשך שנים רבות ומציעים עבור טיפול השתלת שיניים ממוחשבת מחיר משתלם כך שתהיו מרוצים.

דבר נוסף שעשוי להשפיע על המחיר הכולל של הטיפול, הוא הצורך האפשרי בביצוע הרמת סינוס, שהוא טיפול שנועד לאדם הסובל מחוסר בשיניים ויחד עם זאת צריך לעבור את התהליך בטרם התקנת השתל.

במילים אחרות, תהליך זה הוא למעשה הגבהת העצם באמצעי מלאכותי, והיא מאפשרת יצירת מקום מרווח שיספק לשתל השן הדנטלי אחיזה יציבה.

לכן, למרות העובדה שהשתלת שיניים המתבצעת באופן ממוחשב יכולה להקל על קביעת מחיר מדוייק מראש, קשה יהיה לקבוע מחיר עקב כך שייתכן צורך בטיפולים נוספים, ולכן אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו.

אם אתם מעוניינים לעבור השתלת שיניים שתספק לכם את התוצאות הטובות ביותר עבורכם תוך מקסום סיכויי ההצלחה, הקטנת הסיכויים לסיבוכים ותופעות לוואי, ויחד עם זאת גם רוצים שהשתלים ישמשו אתכם שנים רבות, טיפול השתלת שיניים ממוחשבת במרפאתנו הוא הדבר שאנו ממליצים לכם לעשות.

הניסיון והמומחיות שלנו בתחום מאפשרים לנו להיערך ולבצע עבורכם את ההשתלה המיטבית. ראוי לציין כי אנו מציעים עבור טיפולים מורכבים כדוגמת הרמת סינוס במחירים נוחים.

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן