חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

צילום שיניים רעננה – אנחנו תמיד לשירותכם

צילום שיניים רעננה

על מנת להעניק טיפול שיניים מוצלח, הרופא המטפל זקוק למידע הרב והמדויק ביותר לגבי מצב השיניים, השורשים והלסתות של המטופל, והוא יכול לקבל את המידע הזה רק באמצעות צילומים ייעודיים. אם אתם צריכים לעבור צילום שיניים רעננה לא מציעה יותר מידי אפשרויות עבורכם, אך לא כך הדבר בכל הקשור למרפאת ד"ר הכהן. אנו מתפעלים מכון צילום בתוך המרפאה שלנו, מה שאמור לקצר לכם את זמן הטיפולים ולמנוע מכם לרוץ ממקום למקום. אילו סוגי צילומי שיניים תמצאו אצלנו? מייד תבינו.

 

צילום שיניים רעננה – במרפאה שלנו תמצאו את כל הסוגים

כאמור, כאשר תחפשו מכון צילום שיניים רעננה לא תציע לכם יותר מידי אפשרויות, וגם אם כן תמצאו, לא בטוח שאותו מכון יציע לכם את כל סוגי הצילומים הקיימים. אצלנו במרפאת ד"ר הכהן כן מתמחים בכל סוגי הצילומים ובהתאם לזאת תמיד נדע לבחור עבורכם את סוג הצילום המתאים מתוך כמה אפשרויות:

  • צילום פנורמי: זהו צילום רחב בתמונה אחת גדולה של השיניים והלסת. הצילום מתבצע על ידי מכשיר שפולט קרני רנטגן בזווית רחבה והוא מאפשר לרופא המטפל לזהות סימנים של מחלות חניכיים, מיקום שיניים כלואות, לאבחן את צורת וממדי עצמות הלסת כהכנה להשתלות שיניים, את גודל חללי הסינוס, מיקום מעבר העצבים וכלי הדם ועוד.
  • צילום נשך וצילומי אורטו: צילום נשך מתמקד בדרך כלל בשן אחת ומספק לרופא מידע רב על המרווחים שבין השיניים, מצבם של סתימות וכתרים, זיהוי עששת וזיהוי מצבים דלקתיים בשורשים. צילומי אורטו מתאימים לפני תהליך יישור שיניים, כולל צילום צפלומטרי.
  • צילום CT: זהו סוג הצילום המתקדם ביותר, שמספק תמונה תלת ממדית של הפנים, השיניים והלסתות, וזאת על ידי ביצוע מספר רב ביותר של תמונות שנאספות לאחר פגיעת קרינת רנטגן ברקמות השונות. על מנת לנטרל את מראה הופעתן של רקמות גדולות באזור הפנים, נוטל המטופל טרם הצילום חומרי ניגוד שונים, בדרך כלל על בסיס בריום. צילום CT משמש רבות את רופאי השיניים על מנת לאפיין את מצב הלסת והסינוסים לפני השתלת שיניים. סוג נוסף של צילום CT הוא צילום אנדו לאבחון כשיש חשד לסדק בשן.

צילום שיניים רעננה

צילום שינייםולסת – גם במקרה של השתלה מונחית מחשב

הצורך שלכם לחפש מקום שמציע צילום שיניים ולסת מתאים גם לסוג השתלת השיניים המתקדם ביותר – השתלה מונחית מחשב (או השתלת שיניים ממוחשבת). גם השתלה זו נשענת על היכולת לבצע צילום CT מתקדם של חלל הפה, השיניים והלסת, על מנת לקבל תמונה מפורטת יותר, תלת ממדית בחתכים שונים. ההשתלה הממוחשבת יכולה לחסוך לכם טיפולים מקדימים מיותרים כיוון שהיא מאפשרת לרופא תכנון חכם ומושכל יותר של ההשתלה וגם אותה תוכלו לעבור אצלנו על ידי מיטב המומחים.

 

צילום שיניים חירום – גם בזה נוכל לעזור לכם

תארו לכם מצב חירום בו שן אחת התחילה לכאוב בצורה איומה, יש צורך בטיפולי שיקום הפה או מצב שבו החניכיים שלכם התנפחו ואתם מרגישים תחושת רדימות בפנים. במצב מלחיץ שכזה אתם זקוקים לטיפול דחוף על ידי מרפאה שמציעה שירותי רפואה וצילום שיניים רעננה דחופה. מהר מאוד תגלו שבכל הקשור לביצוע צילום שיניים לא כוללת יותר מידי מרפאות שמסוגלות לספק גם את זה במסגרת שירותי החירום שלהן, מה שהופך את הטיפול לפחות מיטבי. כאמור, אצלנו מתפעלים מכון צילום בתוך המרפאה, כך שלמעשה אנחנו בין המרפאות הבודדות המציעות צילום שיניים חירום ואתם יכולים להיות רגועים.

 

צילום שיניים ברעננה  – מקרים נוספים שהדבר הכרחי 

ישנו עוד תרחיש בו תצטרכו לעבור צילום שיניים דחוף – כאשר אתם כבר במסגרת טיפול כלשהו כדוגמת השתלת שיניים או טיפול שורש, ובמהלכו הרופא מעוניין לבדוק מה מצב ההתקדמות של הטיפול, על מנת להחליט איזו פעולה נכון לבצע באותו הרגע. במידה ולא קיים מכון צילום במרפאה עצמה, יגרם עיכוב בטיפול. המטופל יישלח לקבוע מועד לצילום במקום אחר ויצטרך לחזור לרופא, ימים ולעיתים שבועות לאחר מכן. אצלנו ניתן לעבור את הצילום באותו הרגע במכון הצילום המתקדם שלנו, מה שהופך אותנו לבחירה המומלצת גם בהיבט הזה. ראוי לציין כי אנו מציעים עבור מגוון שירותים כדוגמת הרמת סינוס מחירים ותנאי תשלום נוחים.

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן