חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

השתלות שיניים מחירים – המידע שיעשה לכם סדר 

השתלת שיניים מחירים

אם אתם מעוניינים לעבור השתלת שיניים והתחלתם לחפש מידע לגבי היכן הכי כדאי לכם לעבור את הפרוצדורה ובעיקר לגבי המחירים שמציעים לכם בכל מרפאה, בוודאי שמתם לב כי במקרה של השתלות שיניים מחירים גבוהים הם דבר שמאוד מאפיין את התחום. כיצד בכל זאת תוכלו לדעת לבחור בצורה נכונה? בשורות הקרובות תקבלו סקירה לגבי הגורמים שאמורים לקבוע את המחיר של השתלת שיניים ולגבי הקריטריונים הנוספים שחשוב שתשימו לב אליהם מלבד המחיר.

 

מהי בעצם השתלת שיניים?

לפני שנצלול לעומק ונסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על השתלות שיניים מחירים, חשוב שתבינו כיצד בעצם מבוצעת הפרוצדורה. ובכן, השתלת שיניים הינה שם כללי למספר שיטות שנועדו להשלים את השיניים החסרות בפה שלכם, משן אחת בודדה ועד סט מלא של שיניים בלסת העליונה והתחתונה. כל השיטות כוללת החדרה של שתלים דנטאליים (אלמנטים שעשויים מסגסוגות מתכת חזקות ביותר) אל תוך עצמות שונות במבנה הפנים שלכם (בדרך כלל עצמות הלסת), כשמעליהם מיושמים כתרים. על מנת להשתיל שיניים יש צורך בעצמות חזקות, רחבות וגבוהות מספיק (בהתאם לסוג השתל) ובחירת השתלים נעשית לאחר ביצוע בדיקות הדמיה למצב העצמות.

 

השתלת שן מחיר – כמה עולה שתל?

המקרה הפשוט יותר הוא זה שמערב החדרת שתל דנטאלי בודד על מנת להעמיס עליו כתר יחיד. הדבר מתאים כאשר מאבדים שן יחידה, מה שיכול להתרחש כתוצאה מדלקת או חבלה. עבור השתלת שן מחיר גבוה או נמוך הינו פחות משמעותי, שכן מדובר בהבדלים שבסופו של דבר זניחים בין המרפאות השונות, כך שמחיר שיקר בעשרות אחוזים מתבטא בהבדלים של מאות שקלים בלבד. יחד עם זאת, ברור לנו שכספכם חשוב לכם ובכל סוג של השתלת שיניים מחיר נמוך עשוי לקרוץ לכם, לכן חשוב שתבצעו מספר בירורים, כשהחשובים שביניהם הם מותג השתלים (השתלים הישראלים מעולים), סוג החומר שתקבלו בכתר, זירקוניה (יקרה יותר) או חרסינה וכמובן, מי יתכנן ויבצע את ההשתלה – אל תוותרו על מומחה בתחום, גם כאשר מדובר בשן אחת בלבד! אצלנו במרפאה תמצאו עבור השתלת שן מחירים נוחים מאוד ואף תוכלו להיות בטוחים שהיא תתבצע על ידי מיטב המומחים, בשיטות המתקדמות ביותר ובאמצעות החומרים האיכותיים ביותר. 

 

מחיר השתלות שיניים עבור כל הפה

כאשר יש צורך להשתיל שיניים בכל הפה או סט מלא של שיניים בלסת אחת או לבצע הרמת סינוס במחירים שיוכלו לעלות כיוון שמדובר בביצוע הליך נוסף, הדבר כבר יותר מורכב וכמובן שיתבטא גם בסכום הכסף שתשלמו. מחיר השתלות שיניים מהסוג הזה הוא הרבה יותר יקר מהשתלה של שן בודדת. כמה עולה השתלת שיניים בכל הפה או בלסת מלאה? ובכן, התשובה תלויה רבות במצב עצמות הלסת שלכם ובשיטת ההשתלה הנבחרת והדבר יכול להיקבע רק לאחר אפיון מקדים של מצב הפה שלכם וקבלת ייעוץ בו תקבלו מידע לגבי כל שיטות ההשתלה הקיימות. ישנן כמה שיטות שנחשבות למתקדמות יותר בתחום השתלות השיניים, הן בעלות מחיר שונה ואת כולן תוכלו למצוא אצלנו במרפאה. הנה כמה מהן:

  • All on 4 – שיטה שמאפשרת יישום סט מלא של שיניים על גבי ארבעה שתלים בלבד בכל לסת, מה שמוזיל בעלויות בשל השימוש בפחות שתלים. שיטה זו מחייבת די עצם אלביאולרית (העצם שמתחת לחניכיים) בחלק הקדמי של הלסת והאחורי ביותר ולכן לא מתאפשרת לכל אחד. 
  • הרמת של הסינוס והשתלת שיניים – מדובר על פעולה מקדימה להשתלת שיניים בלסת העליונה, שמטרתה היא להגדיל את ממדי העצם ולהכין אותה טוב יותר לקראת החדרת השתלים. אומנם הפעולה מייקרת את המחיר של השתלת השיניים אך לעיתים הדבר הכרחי לשם ביצוע השתלת שיניים מוצלחת. 
  • תותבות נשלפות – במקרים בהם אין די עצם בחלק הקדמי של הלסת, ניתן גם להסתפק בשני שתלים בלבד עבור כל לסת (בחלק האחורי) עם התקן נשלף על גבי תיקתקים, במקום שיניים תותבות. עבור סוג זה של השתלת שיניים מחיר הפרוצדורה יהיה זול יותר.

כמו כן, את כל אחת מהשיטות ניתן לבצע באמצעות השתלת שיניים ממוחשבת, מה שיכול לייקר את המחיר. אפשרות זו כוללת שימוש בתוכנת מחשב ייעודית על מנת לתכנן את ההשתלה טוב יותר, הן מבחינת תפקוד השיניים והן מבחינת המראה הסופי שלהן בגמר הטיפול. השתלה מהסוג הזה מעלה את סיכויי ההצלחה של ההשתלה, מונעת דימומים ותופעות לוואי ומבטיחה את שביעות הרצון שלכם מהשיניים החדשות שלכם. כל השיטות שלעיל מאפשרות גם ביצוע של "השתלת שיניים ביום אחד", קרי, החדרת השתלים + כתרים זמניים בטיפול אחד בודד ולאחר תקופת ההחלמה, העמסת הכתרים באופן סופי, מה שיכול לעלות קצת יותר.

 

מחירי השתלת שיניים – למה חשוב לשים לב?

כעת כשאתם יודעים כי עבור השתלות שיניים מחירים שונים בהתאם לשיטת ההשתלה, חשוב שתכירו גם את שאר ההיבטים שאמורים להשפיע על הצעת המחיר שתקבלו. מחירי השתלת שיניים נמוכים מידי הם כאלה שככל הנראה ניתנים על ידי מרפאה שלא מציעה השתלות שיניים בשיטות מתקדמות מאחר ואינה מעסיקה את מיטב המומחים של התחום, או כזאת שלא כוללת בהצעת המחיר שלה גם את ההיבטים החשובים הבאים:

  • צילומי הדמיה – צילומי CT של הלסתות הם דבר הכרחי על מנת לאבחן את מצב העצמות ולקבוע את מיקומי תעלות העצב שעוברות במקום. יתרון ההתקשרות איתנו הוא שאנו מתפעלים מכון צילום במרפאה שלנו, מה שמקצר ומייעל עבורכם את התהליך ומונע מכם להתרוצץ בין מספר מקומות.
  • שירותי ייעוץ ואבחון – המחיר שתקבלו מאיתנו כולל ייעוץ מקצועי ראשוני הן לפני ההדמיה והן לאחריה, תוך יכולת לבצע עבורכם אבחון אונליין, אם תרצו בכך. 
  • טיפולים מקדימים – טיפולי חניכיים, ניקוי שיניים, עקירות ולעיתים גם ניתוחים מקדימים הם דברים שצריכים להיות כלולים בהצעת המחיר, על מנת שלא תהיו מופתעים. 
  • ביקורות לאחר ההשתלה – הצעת המחיר צריכה לכלול כמובן גם את הביקורות לאחר ההשתלה ובתקופת ההחלמה, על מנת לאבחן את מצב החניכיים ובדיקת קליטת השתלים הדנטאליים בתוך העצמות.

הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו כוללת את כל ההיבטים החשובים הללו בתוכה, כך שאתם מקבלים את הטיפול הכי מקיף ומשתלם שיש.

 

השתלת שיניים מחיר – עוד היבטים שיכולים להשפיע

עוד היבטים שמשפיעים על המחירים של השתלות שיניים הם סוג השתלים והכתרים מבחינת איכות. קיימים סוגים רבים של שתלים וכתרים והדבר חייב להיקבע מראש בהצעת המחיר שתקבלו. כשרוצים לעבור השתלת שיניים מחיר הפרוצדורה יכול להתייקר גם בשל הרצון לעבור את ההשתלה בהרדמה מלאה ולא בהרדמה מקומית, או באמצעות טיפול מיוחד ללא כאב (באמצעות אלחוש). אין זה משנה באיזה סוג של השתלה תבחרו, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, עם אפשרות להסדרי תשלומים ארוכים ונוחים ללא ריבית. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן