חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

יישור שיניים למבוגרים: כל מה שכדאי לדעת

יישור שיניים למבוגרים: כל מה שכדאי לדעת

עד לפני שנים אחדות, נדיר היה למצוא אדם מבוגר שעבר טיפולי יישור שיניים.

פרוצדורה זו נועדה בעיקר לילדים ובני נוער, וגם אם התאפשרה למבוגרים, רובם העדיפו לוותר עליה בגלל הסרבול שהדבר יצר וכמובן המראה הלא אסתטי.

באופן טבעי, בקרב מבוגרים עולים חששות נוספות הנובעות מכך שזה עשוי לדרוש יותר זמן, כיוון שיש להם כבר שיניים מפותחות והלסת הפסיקה לצמוח.

יחד עם זאת, בזכות ההתקדמות הרבה של תחום טיפול השיניים ושיטות יישור השיניים החדשניות, תהליך יישור שיניים למבוגרים עדיין יעיל באותה מידה, ולכן יישור שיניים למבוגרים נחשב לנפוץ ובעל ביקוש.

אצלנו במרפאה תוכלו למצוא את כולן וליישר את השיניים שלכם במהירות ובאופן מושלם.

בכתבה זו אנו מביאים בפניכם מספר שיטות יישור השיניים שתמצאו אצלנו בנוסף לידע מועיל לגבי הטיפולים השונים.

יישור שיניים למבוגרים – למי זה מתאים? 

אין אדם שלא מעוניין בפה מלא שיניים ישרות ואסתטיות, וכיום גם בגיל מבוגר יחסית ניתן לבצע שינוי במראה שלהן.

באופן כללי, טכנולוגיות יישור השיניים התקדמו משמעותית בשנים האחרונות, כך שיותר ויותר מבוגרים יכולים להגשים את חלומם וליישר את השיניים שלהם.

במרפאה מובילה כמו שלנו, ישור שיניים למבוגרים הם דבר אפשרי גם במקרים מורכבים הכוללים שיניים עקומות במיוחד, שיניים צפופות, רווחים גדולים ביניהן ועוד, וגם כאשר מדובר בשיניים מסובבות או כאלה עם בעיות במנשך (למשל, כאשר ישנה סגירה לא טובה של השיניים, מנשך הפוך ועוד). 

שיטת הטיפול המתאימה נקבעת בהתאם למצב הפה של כל מטופל וצרכיו השונים.

זמן הטיפול יכול להיות ארוך אם מדובר בפעולת יישור אינטנסיבית וכוללנית בפה, או להיות קצר אם מדובר ביישור קליל של שיניים בודדות.

יש לציין כי לא בכל מצב ניתן להתחיל את הטיפול באופן מיידי, אלא רק כאשר מצב השיניים והחניכיים מאפשר זאת. אצלנו במרפאה נבצע אבחון מקדים, ובהתאם לצורך נבצע פרוצדורות הכרחיות במטרה לאפשר לכם לעבור את הטיפול ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר. 

מה קובע כמה זמן ייקח טיפול יישור שיניים למבוגרים?

טיפול שיניים מסוימים קלים יותר ביחס לאחרים. הזמן המינימלי יכול להיות מספר חודשים כמו שן עקומה או בעיית מרווח, ויחד עם זאת יש מקרים מורכבים יותר בעיות רבות לטיפול.

מבוגרים מופתעים לדעת לפעמים שפלטה יכולה לא רק לתקן את השיניים העקומות שלהם, אלא גם לתקן בעיות שיניים אחרות הקשורות לכך כדוגמת אובדן עצם וחניכיים, שחיקת אמייל השיניים, כאבי ראש, כאבי לסת ועששת. גורמים נוספים שיכולים להשפיע על זמן הטיפול כוללים הליכי ניקוי שיניים.

כמו כן, תמיד מומלץ לעקוב אחר כל הוראות רופא השיניים שלכם במטרה שלא להאריך את תקופת הטיפול.

אל תתנו לגיל להרתיע אתכם. אתם תמיד יכולים לתקן את בעיות השיניים שלכם תוך זמן קצר.

 

יישור שיניים למבוגרים המלצות על שיטות מובילות

מבוגרים שרוצים ליישר את השיניים שלהם מעוניינים בד"כ בהליך כמה שיותר דיסקרטי, כך שהשיניים יתיישרו מבלי שאף אחד מלבדם יהיה מודע לתהליך.

לכן שיטת הגשרים עם סמכי המתכת הסטנדרטיים אשר מולבשים על החלק החיצוני של השיניים איננה רלוונטית עבור רובם. 

מה בכל זאת ניתן לעשות? ובכן, כאשר תגיעו לברר לגבי טיפולי יישור שיניים למבוגרים המלצות נוספות יוצגו בפניכם, והנה כמה מהשיטות היעילות ביותר שאנו מציעים אצלנו במרפאה:

  • יישור שיניים פנימי (לינגואלי): בשיטה זו מבוצע שימוש בגשרים עם סמכי מתכת, אך כאלו שמודבקים לשיניים בחלקן האחורי והם לא פוגעים באסתטיות. מדובר בשיטה יעילה מאוד אך יש לקחת בחשבון כי לעיתים הדבר עשוי לגרום לחוסר נוחות והוא גם מקשה על ניקיון השיניים. מבחינה אסתטית, אף אחד לא ידע שאתם עוברים תהליך יישור שיניים.
  • שימוש בגשר בלתי נראה: עובד בדיוק כמו גשר עם סמכי מתכת רק שהוא עשוי מחומרים שקופים שכמעט ואינם נראים כלפי חוץ. הסמכים, החוטים והגומיות, כולם בצבע השיניים, והם לבנים או שקופים. החיסרון הוא מנגנון היישור הקלאסי שאינו ניתן להסרה, מקשה על ניקיון השיניים ומפריע לפעולות דיבור ואכילה.
  • קשתיות שקופות: זוהי הדרך המתקדמת והנוחה ביותר לבצע יישור שיניים למבוגרים והיא ידועה גם בתור "יישור שיניים ללא גשר": למשל, יישור שיניים אינויזליין, Invisalign, שהיא שיטה בה אנו מתאימים לכם סדרת קשתיות שקופות בלתי נראות, אותן תרכיבו על השיניים, כאשר מבנה הקשתיות מפעיל לחץ על השיניים ומיישר אותן. הקשתיות ניתנות להסרה ולכן בזמן הטיפול ניתן לשמור על היגיינת הפה בצורה טובה מאוד. שיטת התאמת הקשתיות כוללת שימוש בסורק מיוחד של חלל הפה, המסוגל לספק הדמייה לאלטרנטיבות השונות של המראה הסופי המתקבל לאחר יישור השיניים, ואתם תוכלו לבחור באפשרות המתאימה ביותר.

לא משנה באיזו שיטה תבחרו מבין שלוש השיטות המוצגות כאן, הדבר יבטיח לכם שיניים ישרות בטווח זמן של עד שנה (כל מקרה לגופו), וזאת מבלי שאף אחד ישים לב שאתם משתמשים באמצעי כלשהו ליישור השיניים שלכם. 

יישור שיניים למבוגרים מחיר

אנחנו בטוחים שאחד מהשיקולים שלכם בכל הקשור להחלטה לעבור טיפול יישור שיניים קשור לנושא המחיר.

במקרה של יישור שיניים למבוגרים, מחיר הפרוצדורה הוא דבר שיכול להוות מכשול. יישור שיניים למבוגרים מחיר תלוי במצב הפה והשיניים שלכם, כמה מהן תרצו ליישר ובאיזו שיטה תבחרו.

על מנת שתקבלו החלטה נבונה, במהלך חיפושיכם אחר מרפאה לעבור בה טיפולי יישור שיניים למבוגרים השוואת מחירים היא דבר שחשוב שתבצעו.

אנו מבטיחים כי תגלו שהמחירים שלנו הוגנים ומשתלמים, וזאת בנוסף להסדרי תשלום נוחים ופריסת תשלומים ללא ריבית שאנחנו מציעים.

כל אלו יאפשרו לכם ליישר את השיניים שלכם עם כמה שפחות דאגות לגבי המחיר.

יישור שיניים למבוגרים השוואת מחירים

אם אתם מחפשים יישור שיניים למבוגרים השוואת מחירים, דעו כי רפואת השיניים בעולם נמצאת בהתקדמות קבועה, ומדי פעם עולים טיפולים המקלים על חווית הטיפול.

כיוון שיש דרכים רבות לביצוע הליך יישור שיניים, כל טיפול הוא בעל עלויות שונות, והשוני נובע בעיקר מטכניקת הטיפול.

ישנם סוגים רבים של פלטות שקופות, וכל חברה מציעה את המוצר שלה במחיר שונה.

בנושא זה אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר, ואנו נסביר את מרכיביו השונים של המחיר במידת הצורך.

יישור שיניים למבוגרים במרכז – אנחנו הכתובת

מלבד מחירים הוגנים והסדרי תשלום נוחים, קיימים עוד מספר יתרונות שיגרמו לכם לבחור בנו כאשר אתם מחפשים מרפאה שמציעה טיפולי יישור שיניים למבוגרים במרכז הארץ:

  • מרפאת מומחים: מצב הפה והשיניים של מבוגרים שונה מזה של ילדים. לאורך השנים, מבוגרים צוברים נזקים רבים בשיניים, ובמקרים רבים גם החניכיים לא בריאות ודורשות טיפול. במטרה לעבור יישור שיניים בצורה טובה, יש להגיע למצב של חניכיים ושיניים בריאות. מרפאת מומחים כמו שלנו, המעסיקה רופאי שיניים, מומחי השתלות המבצעים השתלת שיניים ביום אחד, מומחי שיקום הפה, מומחי מחלות חניכיים ומומחי טיפולי שורש, תוכל לסייע לכם להגיע ליעד, והכל תחת קורת גג אחת וזאת מבלי שתצטרכו לעבור בין קליניקות שונות.  
  • מכון צילום: פעמים רבות במהלך הטיפולים וחוות הדעת השונות עולה הצורך לבצע צילומים מתקדמים במטרה לאמוד את מצב הפה. אנו מרפאה מתקדמת המפעילה מכון צילום משלה במקום, ודבר זה מהווה יתרון מבחינת לוחות זמני הטיפול וגם מבחינת התרומה שלו להצלחת התהליך. אפשרות זו מאפשרת לנו לבצע את כל הצילומים הנדרשים באותו המקום ובהתאם לכך לקבל את ההחלטות הטובות והמקצועיות ביותר עבורכם.
  • טיפולי שיניים מתקדמים נוספים: יישור שיניים למבוגרים הוא אחד הדברים אותם אנו מציעים לכם במטרה לשדרג את המראה. אופציות נוספות כוללות הלבנת שיניים, ציפוי שיניים והשלמת שיניים חסרות ע"י השתלת שיניים מתקדמת שמבוצעת ע"י מומחים. כל אלו הם שירותים שאנו מציעים עבורכם במטרה שתהיו מרוצים.

 

מוזמנים לגשת לעמוד צור קשר ולשמוע פרטים נוספים בדרך לשיניים ישרות ואסתטיות, כמו שתמיד חלמתם עליהן.

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן