יישור שיניים מהיר

יישור שיניים מהיר

בעבר הדרך לשיניים ישרות ואסתטיות חייבה טיפול ממושך בין יותר משנה, מה שגרם לרבים לוותר על התהליך המסורבל מלכתחילה. כיום באמצעות פיתוחים עכשוויים ניתן לעבור יישור שיניים מהיר, שבנוסף עונה על כל החסרונות של הטיפול הקלאסי באמצעות גשרים, בעיקר מבחינה אסתטית.

אפשרות זו פותחת עולם ומלואו עבור בני כל הגילאים ליישר את השיניים שלהם תוך כמה חודשים ספורים ובאופן דיסקרטי, מבלי שאף אחד יבחין בכך. הנה סקירת השיטות המרכזיות שמאפשרות זאת, כפי שתמצאו במרפאה שלנו.

 

יישור שיניים מהיר – כי אין סיבה למשוך את הטיפול

יישור שיניים קלאסי, שמבוצע באמצעות שימוש בגשרים עם חוטי ברזל, גומיות וחוטי מתכת, נמשך על פני משך זמן ארוך, בדרך כלל שנה עד שנה וחצי. הסיבה לכך קשורה לזמן הנדרש עבור תכנון הגשר, כמות הביקורים הנדרשת במרפאה של האורתודנט לשם מתיחת הגומיות בכל פעם, ופעולת היישור עצמה שלוקחת זמן.

שיטה זו גרמה לבני נוער רבים וגם למבוגרים לוותר מראש על הטיפול, בשל חוסר הרצון להסתובב עם גשר בולט בפה, תקופת זמן ארוכה מאוד. בנוסף, ישנם מקרים שבהם פשוט רוצים להספיק לסיים את הטיפול באופן מהיר ודחוף, למשל לקראת אירוע חשוב כמו חתונה או בר מצווה, כשרוצים לטוס לטיול ארוך אחרי הצבא אך בלי להמשיך לסבול מגשר מסורבל וכו'. בכל המקרים הללו ועוד רבים נוספים, טיפול יישור שיניים מהיר הוא פתרון מושלם.

 

כיצד ניתן ליישר את השיניים במהירות?

הדרך טובה והחדשנית ביותר לעבור יישור שיניים מהיר היא בשיטת יישור שיניים אינויזליין. בשיטה זו חלל הפה שלכם נסרק על ידי מכשיר מיוחד ובאמצעות הנתונים מופקת סדרה של קשתיות שקופות שמותאמות למבנה השיניים שלכם, והן אלו שמפעילות את הכוח הרצוי על מנת ליישר אותן.

צילומי ההדמיה מאפשרים לרופא לדמות מספר אפשרויות למראה התוצאה ולבחור יחד איתכם את המראה המושלם והרצוי מבחינתכם. את הקשתיות ניתן לקבל תוך מספר ימים בלבד והשימוש בקשתיות נמשך בין 3 ל- 6 חודשים בלבד, לעומת שנה עד שנה וחצי של יישור שיניים באמצעות גשרים. אין ספק כי מדובר פה בהליך מהיר ביותר ובעל תוצאות מהפכניות על מראה השיניים שלכם.

 

יתרונות נוספים מלבד מהירות היישור

השימוש בקשתיות שקופות מאפשר לכל אחד ואחת (גם לילדים ובני נוער וגם למבוגרים), ליישר את השיניים במהירות יחסית ולדעת מראש כיצד תיראה התוצאה הסופית, אך אלו לא היתרונות היחידים של השיטה:
• התקן נשלף – בקשתיות השקופות יש להשתמש כמה שיותר שעות בכל יום. ועדיין, מדובר בהתקן נשלף לחלוטין כך שתוכלו להסירן מתי שתרצו – למשל לפני פגישה עם חברים, יציאה לאירוע משפחתי או כשתרצו לנקות את השיניים או את הקשתיות עצמן. לאחר מכן תוכלו להרכיבן מחדש בקלות ולהמשיך עם הטיפול.
• פתרון שקוף שאינו מורגש – מדובר בקשתיות שקופות מאוד שעל פי רוב כלל אינן נראות כאשר משתמשים בהן. מעבר לזאת, הן גם עדינות ודקות במיוחד, כך שלא נגרמת הפרעה לדיבור או פציעות בלשון, מה שבהחלט יכול לקרות עם גשרים, בעיקר בתחילת הטיפול.
• יעילות גבוהה – למרות שמדובר פה על טיפול יישור שינים מהיר מאוד, יעילותו גבוהה וניתן לפתור באמצעותו בעיות מורכבות וקלות גם יחד של מנשך לקוי, צפיפות שיניים, שיניים עקומות/מסובבות ועוד.

 

יישור שיניים מהיר למבוגרים – אפשרויות נוספות שאנחנו מציעים

קיימות עוד אפשרויות נוספות של יישור שיניים מהיר שתמצאו אצלנו במרפאה, במיוחד למבוגרים שביניכם. למשל, יישור בשיטת ה- Self-Ligating brace. היתרון של שיטה זו הוא לא רק מהירות הטיפול, אלא גם היעדר הצורך לבצע עקירות, אסתטיות השימוש והרבה פחות הופעה של כאבים, מה שכן מאפיין לעיתים יישור שיניים באמצעות גשרים רגילים. יישור שיניים למבוגרים יכול להתבצע גם בשיטה נוספת – יישום של ציפויים. בשיטה זו לא באמת מיישרים את השיניים, אבל גורמים להן להיראות ישרות, באמצעות שיוף שלהן והדבקת ציפויי חרסינה על גביהן.

 

כמה עולה יישור שיניים מהיר?

בבואכם לברר כמה עולה יישור שיניים מהיר, תגלו כי הדבר נקבע פר מטופל ובהתאם למספר גורמים:
• משך הטיפול – יכול להימשך 3 חודשים אך גם חצי שנה ויותר, בהתאם למצב השיניים שלכם ורצונכם. ככל שמשך זמן הטיפול מתארך, כך עלותו מתייקרת.
• מספר הקשתיות – בהתאם למצב השיניים שלכם, כך נקבע מספר הקשתיות שייעשה בהן שימוש, וככל שיש לייצר יותר קשתיות, כך המחיר יתייקר.
• טיפולים מקדימים – לעיתים יש צורך בביצוע טיפולים מקדימים לפני התחלת טיפולי היישור (טיפול במחלות חניכיים, עקירות וכו'), מה שיכול לייקר את המחיר.

בכל מקרה, אצלנו במרפאה תמצאו מחירים הוגנים ומשתלמים, בנוסף להסדרי תשלום נוחים ואפשרות לפריסת תשלומים ללא ריבית, מתוך מטרה לאפשר לכל אחד ואחת מכם ליישר את השיניים שלו ולהתחיל לחייך בפה מלא.

 

יישור שיניים מהיר – מחיר הוא לא השיקול היחיד

כשרוצים לעבור יישור שיניים מהיר, מחיר נוח והוגן הוא דבר שתמיד מהווה שיקול בבחירת המרפאה. יחד עם זאת, ישנם עוד כמה קריטריוני איכות שעליכם לקחת בחשבון, וכפי שתבינו, אנחנו עומדים בכולם. אצלנו תמצאו את מיטב המומחים בתחום רפואת השיניים – לא רק מומחי השתלות ושיקום הפה, אלא גם רופאי שיניים, מומחי חניכיים ומומחי טיפולי שורש, בנוסף למעבדת צילום צמודה, מה שלא רק מבטיח לכם את כל הטיפולים הנדרשים במקום אחד ומקצר לכם את ביצוע הטיפול עוד יותר, אלא גם את קיומו של סיעור מוחות בין כל מומחי המרפאה שלנו, על מנת שתוצאות יישור השיניים שלכם יהיו בדיוק כפי שתמיד חלמתם עליהן.

דילוג לתוכן