יישור שיניים ברעננה – דגשים בבחירת המרפאה

יישור שיניים ברעננה

אם אתם גרים ברעננה והסביבה ורוצים סוף כל סוף לטפל בשיניים שלכם ולשפר את המראה שלהם באופן ניכר, הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות תקבלו את כל המידע על טיפולי יישור שיניים ברעננה, תבינו את החשיבות הרבה של בחירת מרפאה איכותית לשם ביצוע הפרוצדורה ומדוע הבחירה בנו היא הטובה ביותר מבחינתכם באזור רעננה ובכלל.

 

יישור שיניים ברעננה בשיטות המתקדמות ביותר

תחום האורתודונטיה (יישור השיניים) עבר התקדמות טכנולוגית משמעותית בשנים האחרונות, כך שכיום ניתן להתאים את הפתרון המתאים ביותר לכל מטופל וצרכיו המסוימים, כל עוד מתקשרים עם מרפאת שיניים איכותית, כמובן. למשל, אם אתם בני נוער או אפילו מתעניינים בהליך יישור שיניים למבוגרים ואינכם מעוניינים לחשוף שאתם עוברים טיפולי שיניים, עליכם להתקשר עם מרפאה כמונו שמציעה לכם טיפולי יישור שיניים ברעננה בשיטה השקופה.

אצלנו תוכלו לעבור יישור שיניים שקוף, עם או ללא גשר. יישור שיניים עם גשר, כולל שימוש בסמכים וחוטים שעשויים מחומרים שקופים-לבנים עד בלתי נראים. בנוסף, את תפקיד הגומיות שקיימות בגשר עם סמכי מתכת רגילים, מחליפים סמכים שהם Self-Ligating, כלומר ננעלים על השיניים ומבצעים את המתיחה בעצמם. שיטה מתקדמת עוד יותר היא השימוש בקשתיות שקופות בשיטת Invisalign ובה כלל אין שימוש בגשר.

כל שיש לעשות הוא להרכיב את הקשתיות שתקבלו (הן מיוצרות עבורכם בהתאמה אישית) לאורך רוב שעות היום וזה הכל. הקשתיות נשלפות, ניתנות לניקוי, מאפשרות שמירה על היגיינת השיניים וניתן לאכול, לשתות ולהתאמן איתן ללא חשש. זהו פתרון מעולה לטווח ארוך אך גם לצרכי יישור שיניים מהיר שנמשך בין 3 עד 6 חודשים בלבד.

 

מרפאת שיניים ברעננה שמציעה לכם צוות מקצועי

שיניים מתיישרות כאשר מופעל עליהן לחץ מתון לאורך זמן. לחץ רב מדי וייגרם נזק לשן, לעצם האוחזת אותה וגם לחניכיים. לחץ חלש מדי וקצב ההתיישרות לא יהיה משביע רצון. במילים אחרות, במידה ולא תתקשרו עם המרפאה האיכותית ביותר, עשוי להיגרם לכם נזק או שהתוצאה פשוט לא תהיה מיטבית וכמו שחלמתם עליה.

אצלנו במרפאה זה לא יכול לקרות. מדוע? מאחר ואנו מקפידים להעסיק אך ורק צוות מקצועי בתחום, מה שמתבטא לא רק באורתודונטים מקצועיים אלא גם במומחים נוספים שדואגים שתגיעו לטיפולי יישור השיניים שלכם מוכנים מבחינת טיפולים מקדימים נדרשים – רופאי שיניים, מומחי מחלות חניכיים, מומחי טיפולי שורש ושינניות – כל אלו הם חלק בלתי נפרד מכל טיפול יישור שיניים ברעננה שאנחנו מציעים לכם.

בנוסף גם תמצאו אצלנו מכון צילומים כחלק מהקליניקה, במטרה לייעל ולפשט עבורכם את התהליך ככל שניתן.

 

לדעת בדיוק כיצד תיראה התוצאה הסופית

טיפול יישור שיניים הוא דבר בלתי הפיך. לאחר שהשיניים מתיישרות לא ניתן להחזיר את המצב לאחור. ואיך תדעו שהתוצאה הסופית באמת תהלום אתכם? על ידי התקשרות עם רופא שיניים ברעננה או מרפאה מתקדמת כמונו שמסוגלת להציג לכם הצצה אל העתיד. כיצד אנחנו עושים זאת? באמצעות סורק מיוחד שמצלם את חלל הפה ומספק הדמיה תלת ממדית של תוצאות הטיפול.

באופן זה ניתן לראות בדיוק כיצד התוצאה הסופית תיראה ולבחור בהתאם מבין מספר אפשרויות. תוסיפו לכך יחס אישי באווירה משפחתית ונעימה, הסדרי תשלום נוחים ואפשרות לפריסת תשלומים ללא ריבית, ותבינו מדוע רבים בוחרים בנו כשהם מעוניינים לעבור טיפולי יישור שיניים ברעננה וטיפולי שיניים בכלל.

דילוג לתוכן