חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

שיננית רעננה – מדוע דווקא במרפאת ד"ר הכהן?

שיננית רעננה

מטופלים רבים מגיעים אלינו למרפאה לטיפולי שיניים מורכבים, ומהר מאוד מגלים גם את השינניות המקצועיות של המרפאה, שתמיד שמחות לקבל אותם עם חיוך ולהעניק להם את הטיפול הטוב ביותר. כפי שתבינו מייד, אם אתם מחפשים שיננית רעננה מציעה לכם אפשרות נהדרת – טיפולים במסגרת מרפאת השיניים של ד"ר הכהן.

שיננית רעננה – תחומי אחריות וחשיבות הטיפולים

חשוב מאוד כי תגיעו אל השיננית אחת לחצי שנה, על מנת לשמור על בריאות השיניים והחניכיים שלכם ולנסות למנוע טיפולי שיקום הפה. לעיתים הדבר מהווה הכרח לפני טיפולי שיניים מורכבים דוגמת השתלת שיניים ממוחשבת או יישור שיניים, ואז למעשה מרבית המטופלים נחשפים לראשונה לצוות השינניות המקצועי והמסור הנמצא במרפאה וממשיכים להגיע אליהן גם לטיפולי השגרה הרגילים. כאשר תחפשו טיפול שיננית ברעננה לא תציע לכם יותר מידי אפשרויות בהן תמצאו תחת קורת גג אחת את כל המומחים – רופאי שיניים, שינניות, מומחי השתלות ומומחי שורשים – וזהו יתרון חשוב מאוד.

במהלך הטיפולים, השיננית תעבור על כל השיניים שלכם ביסודיות, תסיר באמצעות מכשיר אולטרא סוניק שעובד על ויבראציות אבנית ומוקדי עששת ותפנה אל הרופא במידה ותשים לב למשהו לא תקין. בנוסף תקבלו הדרכה מפורטת כיצד לצחצח נכון את השיניים ותשים כפות פלואור לפי הצורך לחיזוק השיניים שלכם. השיננית לעיתים תזהה מקרי פצעים קשיי ריפוי בפה ואפילו גידולים ולייעץ לכם לגבי המשך תהליך. היא גם מוסמכת לבצע הקצעות שורשים לא עמוקות מידי ולבצע גם טיפול עמוק בכיסי החניכיים שלכם באמצעות החדרת צ'יפ לשחרור מושהה של חומרי אנטי דלקתי לריפוי האזור, ובכך לטפל גם במחלות וזיהומי חניכיים בדרגות חומרה שונות.

חוות דעת שיננית ברעננה? אצלנו היא תמיד חיובית

אנשים רבים מפחדים להגיע אל השיננית ומזניחים את הטיפול לאורך שנים. לא כך הדבר כאשר מדובר על מטופלי מרפאת ד"ר הכהן. הסיבה לכך היא ההקפדה לבחור בצוות שמבין את הפחד של רבים להגיע לטיפול שיניים ובהתאם לכך תמיד מקפיד לקבל כל מטופל עם חיוך גדול. למעשה, אם תחפשו על שיננית ברעננה חוות דעת, מהר מאוד תגלו כי אצלנו היא תמיד חיובית, דבר שמתבטא היטב בכל רחבי הרשת וגורם לרבים להגיע אלינו בפעם הראשונה ובסופו של דבר להישאר ולא לעבור לשום מרפאה אחרת גם לאחר יישור שיניים כאשר יש קיבוע. אם אתם מחפשים המלצה שיננית ברעננה תוכלו לגלוש באתר שלנו, בו ריכזנו עבורכם מספר המלצות שניתנו על ידי מטופלים מרוצים שלנו.

שיננית ניקוי אבנית – ממש לא כדאי לכם לוותר על הטיפול

חשבתם לרגע לוותר על טיפולי השיננית התקופתיים שלכם? דעו לכם כי אתם עושים טעות חמורה. מדוע? מאחר וכשאתם מגיעים לטיפול שיננית ניקוי אבנית הוא דבר חשוב מאוד.  מדובר במשקעים של סידן וחומרים שמצטברים על פני השיניים וברגע שמתחיל להיווצר לו מוקד מסוים, הוא הולך וגדל עד שפשוט חייבים להסירו. את האבנית מסירים מכל מיני סיבות, בין היתר לשיפור נראות השן, מניעת התפתחות רובד חיידקי השן וריחות לא נעימים מהפה ומניעה של נסיגת חניכיים. על מנת שהטיפול יעבור בקלות ועם כמה שפחות אבנית בשיניים, חשוב מאוד כי תשמרו על היגיינת הפה ככל שניתן, תצחצחו את השיניים כל בוקר וערב בצורה נכונה, ותגיעו אל השיננית לפחות אחת לחצי שנה.

המלצות טיפול שיננית ברעננה והסרת אבנית

כמובן שחיוך ויחס אישי ואדיב לא תמיד מספיקים על מנת לגרום לאנשים להגיע לטיפולי שיננית, ולכן תשמחו לשמוע על הסיבה המרכזית שבגינה יש עלינו הרבה המלצות שיננית רעננה – טיפולים ללא כאב! אצלנו הדבר בהחלט אפשרי, בזכות המקצועיות והעדינות של צוות השינניות שלנו וגם בזכות אמצעי אילחוש איכותיים שהן משתמשות בהם בזמן הטיפולים. אמצעים אלו כוללים מריחת משחות מאלחשות על גבי החניכיים ובמידת הצורך הרופא המטפל אף ישתמש בזריקת הרדמה לסיוע – כל אלה הופכים את הטיפול ללא מורגש עבורכם ומאפשרים לכם לא להימנע מהטיפול הבא שלכם.

הקצעת שורשים – גם בכך שיננית יכולה לטפל

כאשר מתרחשת נסיגת חניכיים משמעותית, אחת הדרכים להילחם בה ולעצור אותה היא באמצעות ניקוי עמוק יותר של החניכיים והסרה של הדלקת שנוצרה שם ומאיצה את תהליך הנסיגה, בהליך שנקרא הקצעת שורשים. לפני הטיפול הפה שלכם יורדם על ידי הרופא המטפל ואת הניקוי תבצע השיננית. גם במקרה של טיפול משולב שכזה שמבוצע על ידי רופא שיניים וגם שיננית רעננה מציעה לכם את האפשרות הטובה ביותר – מרפאת ד"ר הכהן. מבחינת הטיפול עצמו, מקובל לתחום את הפה של המטופל לארבעה חלקים וכל פעם לנקות את הרקמה המודלקת ברבע הפה שנבחר. חשוב להדגיש שהתהליך אינו כואב שכן הוא מבוצע תחת הרדמה מלאה ולעיתים אף תחת טשטוש עמוק יותר ושימוש בגז צחוק. אם נחליט לבצע את זה בצורה הזאת, נודיע לכם מראש להגיע עם מלווה על מנת שלא תנהגו בסיום הטיפול.

שיננית גם גורמת לשיניים שלכם להיראות הרבה יותר טוב

שמירה על שיניים בריאות יותר, זיהוי בעיות שמתפתחות, בדיקת הכתרים והסתימות שלכם וחיפוש אחר פצעים לא מוסברים בתוך הפה, הם רק חלק מהתפקידים של כל שיננית ברעננה. מעבר לזאת, חשוב מאוד להבין כי הביקורים השגרתיים אצל השיננית גם תורמים בצורה משמעותית למראה השיניים שלכם ולמעשה עשויים למנוע מהן להפוך לצהובות מאוד. כיצד? ובכן, השיננית בעצמה יכולה להסיר כתמים לא רצויים מהשיניים וכאמור, גם משקעי אבנית, כך שהחיוך שלכם יהיה לאחר כל ביקור הרבה יותר אסתטי ולבן.

השיננית אומנם אינה יכולה להחליף להשתמש בחומרים מחמצנים (את זה רשאי לבצע רק רופא שיניים) אך פעולת המירוק שהיא מבצעת יכולה להסיר לכלוכים מכתימים מכותרות השיניים. בכל מקרה, אם אתם מחפשים מרפאה שמציעה גם טיפולי הלבנת שיניים ברעננה, תמיד תוכלו לבצע זאת אצלנו, בנוסף לטיפולי השיננית.

שיננית רעננה – תלמד אתכם כיצד למנוע בעיות שיניים וחניכיים

עוד תפקיד חשוב של כל שיננית רעננה הוא ללמד אתכם כיצד לשמור על השיניים והחניכיים שלכם, כך שתוכלו למנוע את רוב הבעיות מראש. היא תלמד אתכם כיצד לצחצח טוב יותר את השיניים, איזו מברשת שיניים מתאימה לכם, מהן משחות השיניים המומלצות, כיצד להשתמש בחוט דנטלי ואיזה עובי של חוט מתאים לכם, כיצד מבצעים שימוש נכון ומיטבי בקיסמי שיניים, האם יש צורך במי פה ומאיזה סוג ועוד. במקרה שבכל זאת תתגלה בעיה, השיננית תדאג להפנות אתכם אל רופא שיניים ברעננה מקצועי ומנוסה, כמובן  כזה מומחה שמועסק במרפאה שלנו, מבלי שתצטרכו להתרוצץ בין מקום למקום.

מרפאת ד"ר הכהן – שיננית קבועה שתכיר אתכם

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר שבהתקשרות עם מרפאת ד"ר הכהן עבור טיפולי שיננית רעננה הוא שתוכלו ליהנות משיננית קבועה מאותו הרגע והלאה. שיננית זו תכיר אתכם, תעניק לכם תשומת לב מלאה לכל שאלה או בקשה, תתאים את הזמינות שלה אליכם ותעניק לכם טיפול מיטבי ומקצועי עם יחס אישי, על מנת שהפה שלכם יהיה נקי ואסתטי בגמר הטיפול.

שיננית רעננה טלפון ודרכי התקשרות נוספים

רוצים לקבוע תור להסרת אבנית ושיננית ברעננה? עבור טיפולי שיננית רעננה טלפון דרכו תוכלו לקבוע תור מהיר אלינו הוא 077-4604611. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לצרף אתכם למעגל המטופלים המרוצים.

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן