יישור שיניים שקוף מחירים – כל מה שצריך לדעת בנושא

יישור שיניים שקוף מחירים

אנשים רבים חולמים על שיניים ישרות ואסתטיות שיאפשרו להם לחייך ללא חשש, לשפר את המראה שלהם והביטחון העצמי שלהם. למרבה הצער, רבים מהם נאלצו לאורך שנים רבות לוותר על העניין, בשל הרתיעה שלהם ממראה הגשר עם סמכי הברזל בפה. כיום, סוף כל סוף, קיים פתרון שמאפשר יישור שיניים שקוף. במקרה של יישור שיניים שקוף מחיר הפרוצדורה שונה מעט מיישור שיניים רגיל, ובשורות הקרובות תקבלו את כל המידע על כך – כמה עולה יישור שיניים שקוף? לפי מה נקבע המחיר? וכיצד הדבר מבוצע בדיוק? – הנה התשובות.

 

יישור שיניים שקוף – כל האפשרויות

עבור טיפול יישור שיניים שקוף מחירים שונים שנקבעים על פי סוג שיטת הביצוע. אצלנו במרפאה מציעים לכם לעבור את הטיפול באמצעות אחת מ-3 שיטות:

  • גשר שקוף Self-Ligating – שיטה זו כוללת שימוש בגשר שקוף לחלוטין, עם סמכים ננעלים ללא שימוש בגומיות כלל.  מעבר לעובדה שהגשרים הללו ממש בלתי נראים, הם מציעים יתרונות נוספים כגון משך טיפול קצר יותר מאשר בשיטת יישור שיניים רגילה וטיפול פחות מסורבל ומציק. אפשרות נוספת היא להשתמש בגומיות וסמכים רגילים שקופים. 
  • קשתיות שקופות – במקרה זה אין שימוש בגשר כלל וכלל אלא בקשתיות פולימריות שקופות שאותן ניתן להסיר כאשר מעוניינים בכך. כל שיש לעשות הוא להרכיב אותן על השיניים מספר שעות ביום והשיניים מתיישרות לאחר מספר חודשים. מדובר בשיטה נוחה ביותר ליישור שיניים שעוזרת גם לשמור על השיניים והיגיינת הפה בצורה טובה יותר, מאחר וניתן להסיר את הקשתיות מתי שרוצים (לצרכי שטיפה, לפני אירוע, בזמן פעילות ספורטיבית וכו'). השיטה יעילה ביותר ומתאימה למגוון רחב של מצבים המחייבים יישור שיניים כגון שיניים עקומות, מסובבות, בעיות של מנשך ועוד. 
  • יישור שיניים אחורי – אמנם לא מדובר ביישור שיניים שקוף, אך מאחר והסמכים והגומיות מותקנים מאחורי השיניים, מדובר בהליך שאינו נראה כלפי חוץ ולכן הלכה למעשה "שקוף" לחלוטין.

ככל שמדובר במטופל מבוגר יותר ואחראי יותר, כך ניתן לבחור עבורו באפשרות שכוללת קשתיות שקופות ונשלפות. ההתקן הקבוע לא ניתן להסרה ולכן העדיפות להשתמש בו גדולה יותר בקרב ילדים.

 

גשר בשיניים שקוף מחיר – נקבע על פי סוג הגשר

האפשרות להשתמש בגשר שקוף לשיניים הינה בהחלט קוסמת ומבטיחה מקסימום תוצאות ללא חשיפה. אך מה לגבי העלויות של העניין? ובכן, המחיר נקבע בהתאם לסוג הגשר הנבחר. 

עבור גשר בשיניים שקוף מחיר גבוה יותר ייגבה כאשר משתמשים בשיטה ה- Self-Ligating עם סמכים ננעלים. המחיר יהיה נמוך יותר כאשר בוחרים להשתמש בסמכים וגומיות שקופות בלבד, ללא סמכים ננעלים. 

 

קשתיות שקופות מחיר – גם במקרה הזה ישנם הבדלי מחירים

בבואכם לברר על טיפול יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות מחיר שונה לגמרי יוצע לכם במרפאות השונות. מדוע זה כך? מאחר וישנן מספר חברות שמייצרות קשתיות שקופות לביצוע יישור שיניים שקוף ובהתאם לסוג המותג כך נקבע המחיר. כמו כן, מאחר והקשתיות מיוצרות פר מטופל, ישנה חשיבות בהתאמה האישית ותכנון הקשתיות, מה שמחייב ניסיון רב ומקצועיות והדבר מהווה חלק מהתמחור. זכרו – יישור שיניים מהווה פעולה בלתי הפיכה ולכן על התוצאות להיות מושלמות הן מבחינת הביצוע והן מבחינת המראה, שחייב להיקבע מראש יחד איתכם. 

גורמים נוספים שעל פיהם קובעים עבור סוג זה של יישור שיניים שקוף מחירים הם מספר השיניים ליישור ומספר הקשתיות. ככל שמדובר ביותר שיניים או במצב מורכב יותר לטיפול, כך המחיר יעלה. כאשר מדובר במצב פשוט יחסית, ניתן ליהנות בשיטה זו גם מיישור שיניים מהיר של מספר שיניים בודדות במחיר זול יחסית, למשל לפני אירוע. 

 

עלות יישור שיניים שקוף – לא ללכת שולל אחר הצעות מחיר נמוכות מדי

ברור לנו שהמחיר מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות שלכם בבחירת קליניקה מתאימה ליישור שיניים. אלא שבמקרה של יישור שיניים שקוף מחיר נמוך מדי עשוי להעיד על שימוש בחומרים זולים או חוסר מקצועיות וניסיון של הגורם המטפל או פשוט על שיטות מכירה שיווקיות כאלו ואחרות שאינן חושפות אתכם לכלל ההוצאות. למשל, הצעת מחיר נמוכה עשויה לכלול רק את העלות של הקשתיות השקופות או הגשר השקוף אך ללא ביצוע צילומים נדרשים או עלויות פגישות המעקב לאחר מכן. עלות יישור שיניים שקוף נמוכה מידי יכולה במרפאות מסויימות גם להעיד על כך שהיא לא כוללת בתוכה גם הדמיה של התוצאות הסופיות.

הצורך בביצוע הדמיה הוא הכרחי מאחר ומראה הפנים שלנו נקבע רבות על ידי צורת השיניים. המהפך הינו משמעותי ביותר, משיניים צפופות, עקומות ואפילו מסובבות, לשיניים ישרות ואסתטיות. לעיתים הצורך ביישור שיניים נובע גם מבעיות של חריקת שיניים, סגירת שיניים שאינה טובה והתפתחות דלקות בין שיניים צפופות מדי. על מנת להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק כמו שרציתם, שהשיניים יגיעו בדיוק למנח המתוכנן והמראה יתאים לפנים שלכם, עניין ההדמיה חשוב ביותר. ההדמיה גם נועדה לסייע לרופא המטפל לקבל החלטות חשובות בכל הקשור להגעה למבנה הרצוי ושינוי העומסים על השיניים, ולכם כמטופלים להיות שלמים עם התוצאה הסופית מראש. 

 

יישור שיניים שקוף מחיר – לפעמים המחיר גבוה יותר מהרגיל

לא ניתן לספק עבור יישור שיניים שקוף מחיר קבוע, מאחר והדבר נקבע בהתאם למצב השיניים הספציפי של כל מטופל ולמעשה גם על פי מצב הפה הכללי שלו. לא רק מספר השיניים שרוצים ליישר ושיטת היישור הנבחרת קובעים את המחיר, אלא גם האם יש צורך בביצוע הליכים מקדימים הכרחיים לפני התחלת היישור, כגון טיפול בעששת, טיפול בדלקות חניכיים ובמקרים מסויימים גם עקירות. הדבר הכרחי פעמים רבות בעיקר אצל מטופלים מבוגרים, שכעת מנצלים את החידושים שמאפשרים ביצוע יישור שיניים למבוגרים על מנת לבצע את מה שוויתרו עליו במשך שנים, בשל החשש ממראה סמכי הברזל הבולטים והמסורבלים.

 

יישור שיניים שקוף מחירים – אצלנו הם הרבה יותר נוחים

אצלנו במרפאת ד"ר הכהן מציעים לכם עבור טיפול יישור שיניים שקוף מחירים נוחים ביותר, בין אם מדובר בשיטת הקשתיות השקופות ובין אם בגשר עם סמכים שקופים. אנחנו מעוניינים שכל מי שנכנס למרפאה שלנו יוכל להרשות לעצמו ליישר את השיניים שלו ולכם מציעים לכם הסדרי תשלום נוחים ופריסת תשלומים ללא ריבית. אנחנו גם מקפידים להשתמש בחומרים הטובים בעולם, הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר בישראל ולעבוד מול המעבדות הטובות בארץ, כך שאתם מקבלים תמורה מלאה לכסף שאתם משלמים. 

הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו תכלול בתוכה את כל ההיבטים הנדרשים – צילומים, הדמיות, טיפוליים הכרחיים (חניכיים, טיפולי שורש וכו') וכמובן את ייצור הגשר, הסמכים או הקשתיות. מאחר ועבור יישור שיניים שקוף מחירים שונים על פי סוג השיטה, אנו נבחר בה רק לאחר אבחון מקדים שלנו והתייעצות איתכם לגבי הצרכים והרצונות שלכם. נבחן האם אתם מסוגלים להתמיד בטיפול באמצעות קשתיות נשלפות או שכדאי לכם להשתמש בגשר קבוע שאינו נשלף, נברר כמה זמן תרצו שהטיפול יימשך והאם אתם זקוקים לטיפולים מקדימים הכרחיים כלשהם. בהתאם לזאת נקבע את המחיר הסופי של הטיפול שלכם.

מוזמנים ליצור עימנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בה תקבלו את כל הפרטים הנדרשים. מצפים לשיחתכם!

דילוג לתוכן