השתלות שיניים מחירים – המידע שיעשה לכם סדר 

השתלת שיניים מחירים

אם אתם מעוניינים לעבור השתלת שיניים והתחלתם לחפש מידע לגבי היכן הכי כדאי לכם לעבור את הפרוצדורה ובעיקר לגבי המחירים שמציעים לכם בכל מרפאה, בוודאי שמתם לב כי במקרה של השתלות שיניים מחירים גבוהים הם דבר שמאוד מאפיין את התחום. כיצד בכל זאת תוכלו לדעת לבחור בצורה נכונה? בשורות הקרובות תקבלו סקירה לגבי הגורמים שאמורים לקבוע את המחיר של השתלת שיניים ולגבי הקריטריונים הנוספים שחשוב שתשימו לב אליהם מלבד המחיר.

 

מהי בעצם השתלת שיניים?

לפני שנצלול לעומק ונסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על השתלות שיניים מחירים, חשוב שתבינו כיצד בעצם מבוצעת הפרוצדורה. ובכן, השתלת שיניים הינה שם כללי למספר שיטות שנועדו להשלים את השיניים החסרות בפה שלכם, משן אחת בודדה ועד סט מלא של שיניים בלסת העליונה והתחתונה. כל השיטות כוללת החדרה של שתלים דנטאליים (אלמנטים שעשויים מסגסוגות מתכת חזקות ביותר) אל תוך עצמות שונות במבנה הפנים שלכם (בדרך כלל עצמות הלסת), כשמעליהם מיושמים כתרים. על מנת להשתיל שיניים יש צורך בעצמות חזקות, רחבות וגבוהות מספיק (בהתאם לסוג השתל) ובחירת השתלים נעשית לאחר ביצוע בדיקות הדמיה למצב העצמות.

 

השתלת שן מחיר – כמה עולה להשתיל שן אחת?

המקרה הפשוט יותר הוא זה שמערב החדרת שתל דנטאלי בודד על מנת להעמיס עליו כתר יחיד. הדבר מתאים כאשר מאבדים שן יחידה, מה שיכול להתרחש כתוצאה מדלקת או חבלה. עבור השתלת שן מחיר גבוה או נמוך הינו פחות משמעותי, שכן מדובר בהבדלים שבסופו של דבר זניחים בין המרפאות השונות, כך שמחיר שיקר בעשרות אחוזים מתבטא בהבדלים של מאות שקלים בלבד. יחד עם זאת, ברור לנו שכספכם חשוב לכם ובכל סוג של השתלת שיניים מחיר נמוך עשוי לקרוץ לכם, לכן חשוב שתבצעו מספר בירורים, כשהחשובים שביניהם הם מותג השתלים (השתלים הישראלים מעולים), סוג החומר שתקבלו בכתר, זירקוניה (יקרה יותר) או חרסינה וכמובן, מי יתכנן ויבצע את ההשתלה – אל תוותרו על מומחה בתחום, גם כאשר מדובר בשן אחת בלבד! אצלנו במרפאה תמצאו עבור השתלת שן מחירים נוחים מאוד ואף תוכלו להיות בטוחים שהיא תתבצע על ידי מיטב המומחים, בשיטות המתקדמות ביותר ובאמצעות החומרים האיכותיים ביותר. 

 

מחיר השתלות שיניים עבור כל הפה

כאשר יש צורך להשתיל שיניים בכל הפה או סט מלא של שיניים בלסת אחת, הדבר כבר יותר מורכב וכמובן שיתבטא גם בסכום הכסף שתשלמו. מחיר השתלות שיניים מהסוג הזה הוא הרבה יותר יקר מהשתלה של שן בודדת. כמה עולה השתלת שיניים בכל הפה או בלסת מלאה? ובכן, התשובה תלויה רבות במצב עצמות הלסת שלכם ובשיטת ההשתלה הנבחרת והדבר יכול להיקבע רק לאחר אפיון מקדים של מצב הפה שלכם וקבלת ייעוץ בו תקבלו מידע לגבי כל שיטות ההשתלה הקיימות. ישנן כמה שיטות שנחשבות למתקדמות יותר בתחום השתלות השיניים, הן בעלות מחיר שונה ואת כולן תוכלו למצוא אצלנו במרפאה. הנה כמה מהן:

  • All on 4 – שיטה שמאפשרת יישום סט מלא של שיניים על גבי ארבעה שתלים בלבד בכל לסת, מה שמוזיל בעלויות בשל השימוש בפחות שתלים. שיטה זו מחייבת די עצם אלביאולרית (העצם שמתחת לחניכיים) בחלק הקדמי של הלסת והאחורי ביותר ולכן לא מתאפשרת לכל אחד. 
  • הרמת סינוס והשתלת שיניים – הרמת סינוס הינה פעולה מקדימה להשתלת שיניים בלסת העליונה, שמטרתה היא להגדיל את ממדי העצם ולהכין אותה טוב יותר לקראת החדרת השתלים. הרמת סינוס אומנם מייקרת את המחיר של השתלת השיניים אך לעיתים הדבר הכרחי לשם ביצוע השתלת שיניים מוצלחת. 
  • תותבות נשלפות – במקרים בהם אין די עצם בחלק הקדמי של הלסת, ניתן גם להסתפק בשני שתלים בלבד עבור כל לסת (בחלק האחורי) עם התקן נשלף על גבי תיקתקים, במקום שיניים תותבות. עבור סוג זה של השתלת שיניים מחיר הפרוצדורה יהיה זול יותר.

כמו כן, את כל אחת מהשיטות ניתן לבצע באמצעות השתלת שיניים ממוחשבת, מה שיכול לייקר את המחיר. אפשרות זו כוללת שימוש בתוכנת מחשב ייעודית על מנת לתכנן את ההשתלה טוב יותר, הן מבחינת תפקוד השיניים והן מבחינת המראה הסופי שלהן בגמר הטיפול. השתלה מהסוג הזה מעלה את סיכויי ההצלחה של ההשתלה, מונעת דימומים ותופעות לוואי ומבטיחה את שביעות הרצון שלכם מהשיניים החדשות שלכם. כל השיטות שלעיל, לרבות חלק מהמקרים של הרמת סינוס, מאפשרות גם ביצוע של "השתלת שיניים ביום אחד", קרי, החדרת השתלים + כתרים זמניים בטיפול אחד בודד ולאחר תקופת ההחלמה, העמסת הכתרים באופן סופי, מה שיכול לעלות קצת יותר.

 

מחירי השתלת שיניים – למה חשוב לשים לב?

כעת כשאתם יודעים כי עבור השתלות שיניים מחירים שונים בהתאם לשיטת ההשתלה, חשוב שתכירו גם את שאר ההיבטים שאמורים להשפיע על הצעת המחיר שתקבלו. מחירי השתלת שיניים נמוכים מידי הם כאלה שככל הנראה ניתנים על ידי מרפאה שלא מציעה השתלות שיניים בשיטות מתקדמות מאחר ואינה מעסיקה את מיטב המומחים של התחום, או כזאת שלא כוללת בהצעת המחיר שלה גם את ההיבטים החשובים הבאים:

  • צילומי הדמיה – צילומי CT של הלסתות הם דבר הכרחי על מנת לאבחן את מצב העצמות ולקבוע את מיקומי תעלות העצב שעוברות במקום. יתרון ההתקשרות איתנו הוא שאנו מתפעלים מכון צילום במרפאה שלנו, מה שמקצר ומייעל עבורכם את התהליך ומונע מכם להתרוצץ בין מספר מקומות.
  • שירותי ייעוץ ואבחון – המחיר שתקבלו מאיתנו כולל ייעוץ מקצועי ראשוני הן לפני ההדמיה והן לאחריה, תוך יכולת לבצע עבורכם אבחון אונליין, אם תרצו בכך. 
  • טיפולים מקדימים – טיפולי חניכיים, ניקוי שיניים, עקירות ולעיתים גם ניתוחים מקדימים כגון הרמת סינוסים והשתלת עצם בחניכיים, הם דברים שצריכים להיות כלולים בהצעת המחיר, על מנת שלא תהיו מופתעים. 
  • ביקורות לאחר ההשתלה – הצעת המחיר צריכה לכלול כמובן גם את הביקורות לאחר ההשתלה ובתקופת ההחלמה, על מנת לאבחן את מצב החניכיים ובדיקת קליטת השתלים הדנטאליים בתוך העצמות.

הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו כוללת את כל ההיבטים החשובים הללו בתוכה, כך שאתם מקבלים את הטיפול הכי מקיף ומשתלם שיש.

 

השתלת שיניים מחיר – עוד היבטים שיכולים להשפיע

עוד היבטים שמשפיעים על המחירים של השתלות שיניים הם סוג השתלים והכתרים מבחינת איכות. קיימים סוגים רבים של שתלים וכתרים והדבר חייב להיקבע מראש בהצעת המחיר שתקבלו. כשרוצים לעבור השתלת שיניים מחיר הפרוצדורה יכול להתייקר גם בשל הרצון לעבור את ההשתלה בהרדמה מלאה ולא בהרדמה מקומית, או באמצעות טיפול מיוחד ללא כאב (באמצעות אלחוש). אין זה משנה באיזה סוג של השתלה תבחרו, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר, עם אפשרות להסדרי תשלומים ארוכים ונוחים ללא ריבית. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.

דילוג לתוכן