צילום שיניים רעננה – אנחנו תמיד לשירותכם

צילום שיניים רעננה

על מנת להעניק טיפול שיניים מוצלח, הרופא המטפל זקוק למידע הרב והמדויק ביותר לגבי מצב השיניים, השורשים והלסתות של המטופל, והוא יכול לקבל את המידע הזה רק באמצעות צילומים ייעודיים. אם אתם צריכים לעבור צילום שיניים רעננה לא מציעה יותר מידי אפשרויות עבורכם, אך לא כך הדבר בכל הקשור למרפאת ד"ר הכהן. אנו מתפעלים מכון צילום בתוך המרפאה שלנו, מה שאמור לקצר לכם את זמן הטיפולים ולמנוע מכם לרוץ ממקום למקום. אילו סוגי צילומי שיניים תמצאו אצלנו? מייד תבינו.

 

צילום שיניים רעננה – במרפאה שלנו תמצאו את כל הסוגים

כאמור, כאשר תחפשו מכון צילום שיניים רעננה לא תציע לכם יותר מידי אפשרויות, וגם אם כן תמצאו, לא בטוח שאותו מכון יציע לכם את כל סוגי הצילומים הקיימים. אצלנו במרפאת ד"ר הכהן כן מתמחים בכל סוגי הצילומים ובהתאם לזאת תמיד נדע לבחור עבורכם את סוג הצילום המתאים מתוך כמה אפשרויות:

  • צילום פנורמי – זהו צילום רחב בתמונה אחת גדולה של השיניים והלסת. הצילום מתבצע על ידי מכשיר שפולט קרני רנטגן בזווית רחבה והוא מאפשר לרופא המטפל לזהות סימנים של מחלות חניכיים, מיקום שיניים כלואות, לאבחן את צורת וממדי עצמות הלסת כהכנה להשתלות שיניים, את גודל חללי הסינוס, מיקום מעבר העצבים וכלי הדם ועוד.
  • צילום נשך וצילומי אורטו – צילום נשך מתמקד בדרך כלל בשן אחת ומספק לרופא מידע רב על המרווחים שבין השיניים, מצבם של סתימות וכתרים, זיהוי עששת וזיהוי מצבים דלקתיים בשורשים. צילומי אורטו מתאימים לפני תהליך יישור שיניים, כולל צילום צפלומטרי.
  • צילום CT – זהו סוג הצילום המתקדם ביותר, שמספק תמונה תלת ממדית של הפנים, השיניים והלסתות, וזאת על ידי ביצוע מספר רב ביותר של תמונות שנאספות לאחר פגיעת קרינת רנטגן ברקמות השונות. על מנת לנטרל את מראה הופעתן של רקמות גדולות באזור הפנים, נוטל המטופל טרם הצילום חומרי ניגוד שונים, בדרך כלל על בסיס בריום. צילום CT משמש רבות את רופאי השיניים על מנת לאפיין את מצב הלסת והסינוסים לפני השתלת שיניים. סוג נוסף של צילום CT הוא צילום אנדו לאבחון כשיש חשד לסדק בשן.

צילום שיניים רעננה

צילום שיניים רעננה ולסת – גם במקרה של השתלה מונחית מחשב

הצורך שלכם לחפש מקום שמציע צילום שיניים רעננה ולסת מתאים גם לסוג השתלת השיניים המתקדם ביותר – השתלה מונחית מחשב (או השתלת שיניים ממוחשבת). גם השתלה זו נשענת על היכולת לבצע צילום CT מתקדם של חלל הפה, השיניים והלסת, על מנת לקבל תמונה מפורטת יותר, תלת ממדית בחתכים שונים. ההשתלה הממוחשבת יכולה לחסוך לכם טיפולים מקדימים מיותרים שכן היא מאפשרת לרופא תכנון חכם ומושכל יותר של ההשתלה וגם אותה תוכלו לעבור אצלנו על ידי מיטב המומחים.

 

צילום שיניים רעננה חירום – גם בזה נוכל לעזור לכם

תארו לכם מצב חירום שבו שן אחת התחילה לכאוב לכם בצורה איומה, יש צורך בטיפולי שיקום הפה או מצב שבו החניכיים שלכם התנפחו ואתם מרגישים תחושת רדימות בפנים. במצב מלחיץ שכזה אתם זקוקים לטיפול דחוף על ידי מרפאה שמציעה שירותי רפואה וצילום שיניים רעננה דחופה. מהר מאוד תגלו שבכל הקשור לביצוע צילום שיניים רעננה לא כוללת יותר מידי מרפאות שמסוגלות לספק גם את זה במסגרת שירותי החירום שלהן, מה שהופך את הטיפול לפחות מיטבי. כאמור, אצלנו מתפעלים מכון צילום בתוך המרפאה, כך שלמעשה אנחנו בין המרפאות הבודדות שמציעות צילום שיניים רעננה חירום ואתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

 

צילום שיניים רעננה דחוף – מקרים נוספים שהדבר הכרחי 

ישנו עוד תרחיש שבו תצטרכו לעבור צילום שיניים רעננה דחוף – כאשר אתם כבר במסגרת טיפול כלשהו (השתלת שיניים או טיפול שורש, למשל) ובמהלכו הרופא מעוניין לבדוק מה מצב ההתקדמות של הטיפול, על מנת להחליט איזו פעולה נכון לבצע באותו הרגע. במידה ולא קיים מכון צילום במרפאה עצמה, יגרם עיכוב בטיפול. המטופל יישלח לקבוע מועד לצילום במקום אחר ויצטרך לחזור לרופא, ימים ולעיתים שבועות לאחר מכן. אצלנו ניתן לעבור את הצילום באותו הרגע במכון הצילום המתקדם שלנו, מה שהופך אותנו לבחירה המומלצת גם בהיבט הזה.

דילוג לתוכן