השתלת שיניים ביום אחד – כל מה שחשוב לדעת

השתלת שיניים ביום אחד

חסרות לכם שיניים בפה ואתם מעוניינים להשלים אותן באמצעות השתלת שיניים? בוודאי תשמחו לדעת שכיום תוכלו לעבור השתלת שיניים ביום אחד ולא לגרור את התהליך תקופה ארוכה מידי. אם בעבר הדבר חייב הליך ארוך מאוד של חודשים רבים, הרי שהחידושים המתקדמים של התחום מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות משיניים חדשות תוך מינימום ביקורים במרפאה וזאת באמצעות מגוון רחב של שיטות. את כולן תוכלו למצוא אצלנו במרפאה והנה סקירה שלהן.

 

השתלת שיניים ביום אחד – מה היה לפני?

חוסר שיניים בפה מהווה לא רק הפרעה אסתטית אלא גם פגיעה באיכות החיים בשל הפגיעה באיכות הלעיסה, כך שחשוב לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. בעבר הדרך היחידה להתמודדות עם המצב התאפשרה על ידי הכנת שיניים תותבות, שהיו מודבקות באופן הפיך לחלוטין על גבי החניכיים, זזות במהלך הדיבור והאכילה ואינן נוחות לשימוש. בהמשך הומצא הליך השתלת השיניים, שאף הוא הלך והשתדרג לאורך השנים. אם בהתחלה היה מדובר בהליך ארוך בעל שלבים רבים, שכן לא היו בנמצא השתלים והשיטות המתקדמות יותר שאותם נתאר מייד, הרי שבימינו כבר ניתן לעבור השתלת שיניים ביום אחד בלבד. ישנן מספר שיטות שבאמצעותן ניתן להגיע ליעד זה והמשותף לכולן הוא השימוש באלמנטים דמויי בורג ובצורות שונות הקרויים שתלים דנטאליים. שתלים אלו מוחדרים לעצמות ומעליהם מותקנים כתרים שנראים כלפי חוץ כשיניים טבעיות לכל עניין ודבר.

 

שתל ביום אחד – המקרים שכן אפשרו זאת בעבר

יש לציין כי עד לא מזמן היו מקרים בהם בכל זאת ניתן היה להשתיל שתל ביום אחד גם באמצעות השיטות הישנות, אך על המטופל היה לעמוד במספר תנאים שבלעדיהם לא היה ניתן להחדיר את השתלים ולהעמיס עליהם את הכתרים הזמניים עוד באותו ביום. תנאים אלו קשורים למצב עצם אידאלי שמסוגל לתמוך בהחדרת השתלים, קרי, עצם לסת רחבה, ארוכה וצפופה דיו. אלא שבמקרים רבים מצב אידיאלי זה לא התקיים בפיהם של מטופלים, שאצלם עצמות הלסת שמתחת לחניכיים נספגו בצורה משמעותית והם נאלצו להסתדר עם שיניים תותבות לאורך שנים רבות. במידה וכן עומדים בתנאי הסף, ניתן בהחלט לנצל את החלקים הקדמיים והאחוריים של עצמות הלסת ולהשתיל סט מלא של שיניים על גבי ארבעה שתלים בלבד (All on 4) ביום אחד בלבד, אך כאמור, מצב זה על פי רוב אינו מתקיים.

 

השתלות ביום אחד – המקרה של הרמת סינוס

עצם הלסת העליונה היא זו שנחשבת לבעייתית ביותר בכל מה שקשור להשתלת שיניים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על האפשרות לבצע השתלות ביום אחד. היא דקה מלכתחילה והיא מתקצרת ככל שעוברות השנים ובקצב מהיר יותר ככל שמאבדים יותר שיניים בפה. יחד עם זאת, החידושים של ימינו מאפשרים ביצוע של הליך מקדים להשתלת השיניים אשר מכונה הרמת סינוס סגורה ומהווה השתלת עצם בחניכיים, מה שמאפשר ביצוע השתלת שיניים מייד לאחר מכן, את החדרת השתלים והעמסת הכתרים הזמניים עוד באותו היום. מקרה זה שמור למטופלים שעבורם תוספת קטנה של עצם מספיקה (כשהחוסר בעצם הוא פחות מ-5 מ"מ) על מנת לעבור את ההשתלה, כאשר העצם המושתלת מוחדרת מכיוון החניכיים כלפי מעלה.

השתלות שיניים ביום אחד אינן מתאימות כאשר קיים חוסר עצם קיצוני בעצם הלסת העליונה (של יותר מ-5 מ"מ) שלא מאפשר את החדרת השתלים, מאחר ולשם כך יש צורך בהליך מקדים מורכב יותר, הקרוי הרמת סינוס פתוחה. בהליך זה העצם מושתלת דרך פתח מהכיוון האופקי של החניכיים ורק לאחר תקופת החלמה של מספר חודשים ניתן להחדיר את השתלים ולהעמיס את הכתרים הזמניים ביום אחד בלבד.

 

שיניים ביום אחד ללא הרמת סינוס

הרמת סינוס אינה האופציה היחידה עבור מחוסרי עצם שמעוניינים להשתיל שיניים ביום אחד. קיימות עוד מספר שיטות מתקדמות נוספות שיכולות לחסוך ביצוע של הליכים מקדימים כגון הרמת סינוס ולאפשר בכל זאת השתלת שיניים ביום אחד, למשל באמצעות שימוש בשתלים דנטליים מיוחדים ולא רגילים. אפשרות נוספת היא של השתלת שיניים ממוחשבת – השתלה שמבוצעת לאחר הדמיה עמוקה ומדוקדקת יותר של השיניים באמצעות תוכנת מחשב ייעודית ושימוש בסד מיוחד שמיוצר בהזמנה אישית בהתאם לממצאים. בשל הדיוק הגבוה, ניתן למצוא נקודות בהן מצב העצם הינו מיטבי לצרכי ההשתלה, גם אצל מחוסרי עצם.

 

איזו שיטה מתאימה לכם? זאת נדע רק לאחר ביצוע צילומי הדמיה ואבחון מקצועי של מצב עצמות הלסת שלכם. התרחקו מהצעות מפתות כאלו ואחרות של מרפאות שמציעות לכם  מחירים מבלי לבצע בדיקה מעמיקה של מצב הלסת שלכם, שכן מדובר באחיזת עיניים. אצלנו תוכלו לעבור אבחון מדויק שלאחריו נבחר באחת משיטות השתלה המתקדמות שאנחנו מתמחים בהן.

 

השתלת שיניים ביום אחד המלצות – דבר חשוב מאוד!

בבואכם לברר לגבי השתלות שיניים ביום אחד המלצות חיוביות לגבי המרפאה המיועדת הן דבר חשוב מאוד. עליכם לקחת בחשבון כי לא כל מרפאה מתמחה בכל השיטות שמאפשרות זאת וכי רק מומחי השתלות שיניים ידעו כיצד לבצע אותן על הצד הטוב ביותר. כאשר אתם מתקשרים איתנו עבור ביצוע השתלת שיניים ביום אחד, אתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא. אצלנו תמצאו את מיטב המומחים – מומחי השתלות שיניים אך גם מומחים נוספים מתחום רפואת השיניים, דוגמת מומחי חניכיים ומומחי טיפולי שורש, מה שמבטיח לכם שכל ההכנות לטיפולי השתלת השיניים שלכם יהיו אידיאליות ויאפשרו את ביצוע ההשתלה בצורה המהירה והמוצלחת ביותר. בנוסף אנו מתפעלים מכון הדמיה וצילום בו במקום, מה שגם כן מקצר עבורכם את הטיפול ומאפשר את ביצוע כל הפרוצדורה עוד באותו היום.

 

השתלת שיניים ביום אחד מחיר – כמה זה יעלה לכם?

לא ניתן להתעלם מהעובדה שמחירים גבוהים מאוד מוצעים עבור השתלות שיניים ביום אחד במרפאות השונות, מה שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים עבור כל לסת. בעלויות שכאלו ברור שכדאי לכם מאוד לבצע לפני השתלת שיניים ביום אחד השוואת מחירים מקיפה ככל שניתן, על מנת להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר עבור הכסף הרב שתשלמו. במהלך ההשוואה שלכם תגלו שאצלנו תקבלו עבור השתלת שיניים ביום אחד מחיר מאוד משתלם אשר כולל בתוכו את כל ההיבטים החשובים:

  • קבלת ייעוץ ואבחון מקדימים ומקיפים, תוך קביעת תוכנית טיפולים בהתאמה אישית וביצוע הדמיה שתראה לכם כיצד התוצאות יראו.
  • הבטחה לשימוש בשתלים ובכתרים האיכותיים ביותר, בציוד המשוכלל והמתקדם בישראל ועבודה מול המעבדות הטובות בארץ.
  • הצעת המחיר שלנו תכלול בתוכה גם את כל הצילומים הנדרשים, כמו גם טיפולים מקדימים הכרחיים, דוגמת טיפולי חניכיים או הרמת סינוס.

תוסיפו לכך הסדרי תשלום נוחים עם אפשרות לפריסת תשלומים ללא ריבית ויחס אישי באווירה משפחתית ונעימה ותבינו מדוע הבחירה שלכם לעבור אצלנו השתלת שיניים ביום אחד היא הדבר הטוב ביותר עבורכם.

דילוג לתוכן