חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

כל מה שצריך לדעת בנושא מחיר גשר שקוף בשיניים

יישור שיניים שקוף מחירים

אנשים רבים חולמים על שיניים ישרות ואסתטיות שיאפשרו להם לחייך ללא חשש ולשפר את המראה והביטחון העצמי. למרבה הצער, רבים מהם נאלצו לאורך שנים רבות לוותר על העניין בשל הרתיעה ממראה הגשר עם סמכי הברזל בפה.

כיום קיים פתרון שמאפשר טיפול במחיר אטרקטיבי. מחיר הפרוצדורה שונה מיישור שיניים רגיל, ובכתבה הקרובה תקבלו את כל המידע בנושא: כמה עולה יישור שיניים שקוף? לפי מה נקבע מחיר? וכיצד מתבצע התהליך?

מחיר גשר שקוף בשיניים: כל האפשרויות

ישנם עבור טיפול יישור שיניים שקוף מחירים שונים הנקבעים על פי סוג שיטת הביצוע.

אצלנו במרפאה מציעים לכם לעבור את הטיפול באחת מ-3 השיטות הבאות:

  • גשר שקוף "Self-Ligating": שיטה זו כוללת שימוש בגשר שקוף לחלוטין עם סמכים ננעלים וללא שימוש בגומיות. מעבר לעובדה שהגשרים הללו בלתי נראים, הם מציעים יתרונות נוספים כגון משך טיפול קצר יותר ביחס לשיטת יישור רגילה, והטיפול עצמו הוא פחות מסורבל ומציק. אפשרות נוספת היא להשתמש בגומיות וסמכים רגילים שקופים. 
  • קשתיות שקופות: במקרה זה אין שימוש בכלל בגשר, אלא בקשתיות פולימריות שקופות אותן ניתן להסיר כאשר מעוניינים בכך. כל שיש לעשות הוא להרכיב אותן על השיניים למספר שעות ביום, והשיניים מתיישרות לאחר מספר חודשים. מדובר בשיטה נוחה ביותר לביצוע יישור שיניים שקוף מחיר משתלם שעוזרת גם לשמור על השיניים והיגיינת הפה בצורה טובה יותר, וזאת מאחר שניתן להסיר את הקשתיות מתי שרוצים (לצרכי שטיפה, לפני אירוע, בזמן פעילות ספורטיבית וכו'). השיטה יעילה ביותר ומתאימה למגוון רחב של מצבים המחייבים יישור כגון שיניים עקומות, מסובבות, בעיות של מנשך ועוד. 
  • יישור שיניים אחורי: במקרה זה המחיר שונה לגמרי, וזאת כיוון שהסמכים והגומיות מותקנים מאחורי השיניים, אך עדיין מדובר בהליך שאינו נראה כלפי חוץ.

ככל שמדובר במטופל מבוגר יותר ואחראי יותר, כך ניתן לבחור עבורו באפשרות שכוללת קשתיות שקופות ונשלפות. ההתקן הקבוע לא ניתן להסרה ולכן העדיפות להשתמש בו גדולה יותר בקרב ילדים.

המחיר נקבע על פי סוג הגשר

האפשרות להשתמש בגשר שקוף לשיניים בהחלט קוסמת ומבטיחה מקסימום תוצאות ללא חשיפה. אך מה לגבי העלויות? ובכן, בביצוע גשר שקוף לשיניים מחיר נקבע בהתאם לסוג הגשר הנבחר. 

עבור גשר בשיניים שקוף מחיר גבוה יותר ייגבה כאשר משתמשים בשיטה ה-Self-Ligating בעלת הסמכים הננעלים.

מחיר יהיה נמוך יותר כאשר בוחרים להשתמש בסמכים וגומיות שקופות בלבד, ללא סמכים ננעלים. 

האם יש הבדלים בעלויות בין הסוגים השונים של הקשתיות השקופות?

בבואכם לברר על טיפול יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות מחיר שונה לגמרי יוצע לכם במרפאות השונות. מדוע זה כך? מאחר וישנן מספר חברות שמייצרות קשתיות שקופות לביצוע יישור שיניים שקוף מחיר תלוי גם בסוג המותג.

כמו כן, מאחר והקשתיות מיוצרות עבור כל מטופל, ישנה חשיבות בהתאמה האישית ותכנון הקשתיות, והדבר מחייב ניסיון רב ומקצועיות המהווים חלק מהתמחור.

זכרו – יישור שיניים מהווה פעולה בלתי הפיכה ולכן על התוצאות להיות מושלמות הן מבחינת הביצוע והן מבחינת המראה, שחייב להיקבע מראש יחד איתכם. 

גורמים נוספים הקובעים עבור סוג זה של יישור שיניים שקוף מחירים הם מספר השיניים ליישור ומספר הקשתיות.

ככל שמדובר ביותר שיניים או במצב מורכב יותר לטיפול, כך יעלה המחיר. כאשר מדובר במצב פשוט יחסית, ניתן ליהנות בשיטה זו גם במקרה של גשר שקוף לשיניים מחיר משתלם ומטיפול מהיר של מספר שיניים בודדות, למשל לפני אירוע.

כמה עולה יישור שיניים שקוף? 

ברור לנו כי גם במקרה של טיפול רפואי המחיר מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות שלכם בבחירת הקליניקה המתאימה לביצוע הטיפול.

לעומת זאת, במקרה של יישור שיניים שקוף מחיר נמוך מדי עשוי להעיד על שימוש בחומרים זולים, חוסר מקצועיות וניסיון של הגורם המטפל או פשוט על שיטות מכירה שיווקיות כאלו ואחרות שאינן חושפות אתכם לכלל ההוצאות.

למשל, הצעת מחיר נמוכה עשויה לכלול רק את העלות של הקשתיות השקופות או הגשר השקוף מבלי לכלול את הנושא של ביצוע צילומים נדרשים או את עלויות פגישות המעקב לאחר מכן.

עלות גשר שקוף בשיניים שהיא נמוכה מידי יכולה במרפאות מסויימות גם להעיד על כך שהיא לא כוללת הדמיה של התוצאות הסופיות.

לכן, מומלץ לא ללכת שולל אחר הצעות מחיר נמוכות מדי.

ישנו הכרח בביצוע הדמיה מאחר ומראה הפנים שלנו נקבע רבות על ידי צורת השיניים.

המהפך הינו משמעותי ביותר: משיניים צפופות, עקומות ואפילו מסובבות, לשיניים ישרות ואסתטיות. לעיתים יישור שיניים מחיר נקבע גם לפי מקרים שונים כדוגמת חריקת שיניים, סגירת שיניים שאינה טובה והתפתחות דלקות בין שיניים צפופות מדי.

על מנת להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק כמו שרציתם, שהשיניים יהיו בדיוק כפי שרציתם ושהמראה יתאים לפנים שלכם, ישנה חשיבות רבה לביצוע ההדמיה, שמטרתה לסייע לרופא המטפל לקבל החלטות חשובות בכל הקשור למבנה הרצוי ולשינוי העומסים המופעלים על השיניים.

כמטופלים, עליכם להיות שלמים עם התוצאה הסופית מראש וזו עוד סיבה המגבירה את חשיבות ההדמיה. 

המחיר עלול להיות גבוה מהרגיל

לא ניתן לספק עבור יישור שיניים שקוף מחיר קבוע, מאחר והדבר נקבע בהתאם למצב השיניים הספציפי של כל מטופל וגם עפ"י מצב הפה הכללי שלו.

לא רק מספר השיניים שרוצים ליישר ושיטת היישור הנבחרת קובעים את מחיר הטיפול, אלא גם האם יש צורך בביצוע הליכים מקדימים הכרחיים לפני התחלת היישור כדוגמת טיפול בעששת, טיפול בדלקות חניכיים, ובמקרים מסויימים גם עקירות.

הדבר הכרחי פעמים רבות בעיקר בקרב מטופלים מבוגרים, שכעת מנצלים את החידושים שמאפשרים ביצוע יישור שיניים למבוגרים במטרה לבצע את מה שוויתרו עליו במשך שנים בשל החשש ממראה סמכי הברזל הבולטים והמסורבלים.

אצלנו המחיר הרבה יותר נוח

אנו במרפאת ד"ר הכהן מציעים לכם מגוון טיפולים, החל מביצוע ניתוח הרמת סינוס ועד לביצוע טיפול יישור שיניים שקוף מחירים נוחים ביותר, בין אם מדובר בשיטת הקשתיות השקופות ובין אם בגשר עם סמכים שקופים.

אנחנו מעוניינים שכל מי שנכנס למרפאה שלנו יוכל להרשות לעצמו ליישר את השיניים, ולכן מציעים לכם הסדרי תשלום נוחים ופריסת תשלומים ללא ריבית.

אנחנו מקפידים להשתמש בחומרים הטובים בעולם, הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר בישראל, ואנו עובדים בשיתוף עם המעבדות הטובות בארץ, כך שאתם מקבלים תמורה מלאה לכסף שאתם משלמים. 

הצעת מחיר לטיפול שתקבלו מאיתנו תכלול בתוכה את כל ההיבטים הנדרשים: צילומים, הדמיות, טיפוליים הכרחיים (חניכיים, טיפולי שורש וכו') וכמובן את ייצור הגשר, הסמכים או הקשתיות.

מאחר ועבור יישור שיניים שקוף מחיר שונה הנקבע על פי סוג השיטה, אנו נבחר בה רק לאחר אבחון מקדים והתייעצות בנוגע לצרכים והרצונות שלכם.

אנו נבחן האם אתם מסוגלים להתמיד בטיפול באמצעות קשתיות נשלפות או שכדאי לכם להשתמש בגשר קבוע שאינו נשלף, נברר כמה זמן תרצו שהטיפול יימשך, האם אתם זקוקים לטיפולים מקדימים הכרחיים כלשהם ועוד.

בהתאם לזאת נקבע את מחיר הטיפול.

מוזמנים ליצור עימנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית בה תקבלו את כל הפרטים הנדרשים. מצפים לשיחתכם!

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
דילוג לתוכן