חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.

טיפול שיניים בהרדמה מלאה

ניתוח שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים עלולים להיות מורכבים ואף מלחיצים עבור אנשים מסוימים. בעוד שטיפולי שיניים רבים מתבצעים עם הרדמה מקומית ונקודתית, לעתים יש צורך בטיפול שיניים בהרדמה מלאה, אשר מצריך הכנה מוקדמת והתנהלות שונה של המטופל והרופא.

מהי הרדמה מלאה וכיצד מתבצעת?

במהלך הרדמה מלאה ישתנה מצב ההכרה של המטופל, כך שיאבד רפלקסים חיוניים לזמן מה ולא יחוש כאב כלל. בהקשר זה, המטופל יורדם באמצעות תרופות אשר לרוב ניתנות בזריקה לווריד. כמו כן, כדי שההרדמה תהיה בטוחה ככל האפשר, יתלווה לרופא המטפל גם רופא מרדים מומחה, שיהיה נוכח לאורך כל הטיפול.

תפקיד הרופא המרדים לפקח על מצב המטופל ולעקוב אחר מדדיו הגופניים כגון: לחץ דם, קצב הלב, חום הגוף ועוד. יתרה מזאת, הרופא המרדים מתאים לאורך הטיפול כולו את מינון חומר ההרדמה למצב המטופל, כדי לשמר את שינתו הרציפה ללא הפרעות או כאב.

טיפול שיניים בהרדמה מלאה

מדוע יש צורך בטיפול שיניים בהרדמה מלאה?

שימוש בהרדמה מלאה נעשה רק כאשר אין ברירה אחרת, וזהו המוצא האחרון לביצוע הטיפול. הסיבות המרכזיות לביצוע טיפול תחת הרדמה מלאה הן:

  • טיפול מורכב – כאשר מדובר בטיפול שיניים ארוך ומורכב – כגון השתלת שיניים וניתוח פה ולסת, ההרדמה המלאה מאפשרת לרופא לבצע את הטיפול בבטחה ובצורה המדויקת ביותר ללא הפרעות או תזוזות. לא רק, כך ניתן לקצר את הטיפול ולמנוע כאבים.
  • חרדה מטיפולי שיניים – ישנם מטופלים אשר חשים פחד וחרדה משמעותיים לפני טיפולי שיניים, עד כדי הימנעות מטיפול הכרחי. בעזרת ההרדמה המטופל לא יהיה בהכרה והטיפול יוכל להתבצע על אף החרדה.
  • טיפול שיניים לילדים קטנים – לעתים ילדים קטנים יתנגדו לטיפול השיניים, יפחדו, או יתקשו לשבת זמן רב ולעקוב אחר הוראות הרופא. בדומה לילדים קטנים, גם אנשים בעלי צרכים מיוחדים עשויים להיתקל באותם הקשיים.
  • מטופלים עם קושי פיזי או התנהגותי – מטופלים בעלי בעיה פיזית, מוטורית, התנהגותית וכדומה, עשויים לבצע תנועות ופעולות בלתי נשלטות בזמן הטיפול. כך הרדמה תמנע הפרעה, וכן תשמור על בטיחות המטופל.

הכנות מקדימות טרם הרדמה מלאה

טרם טיפול שיניים שנעשה הרדמה מלאה, יש לבצע מספר הכנות מקדימות שיבטיחו את הצלחת הטיפול ויסייעו לשמור על בריאות המטופל. תחילה, יש לבחור מרפאת שיניים מקצועית ומנוסה, אשר מציעה גורמים מוסמכים ומכשור מתאימים.

מלבד זאת, יש לוודא את התאמת המטופל לטיפול בהרדמה מלאה בעזרת כמה בדיקות. בין הבדיקות ייבחנו רגישות לתרופות, מחלות רקע שונות, ואף יבוצעו בדיקות דם ולב במידת הצורך.

אז אם אתם מעוניינים בטיפול שיניים בהרדמה מלאה, ובתהליך בטוח ומקצועי, בחרו במרפאת שיניים ברעננה של ד"ר הכהן. המרפאה מתמחה בטיפולים מורכבים בהרדמה מלאה, ומציעה מגוון טיפולי שיניים, מכשור מתקדם וצוות מנוסה ומסור. לייעוץ ופרטים נוספים, צרו עמנו קשר!

דירוג:
5/5
Picture of ד"ר הכהן - רופאי שיניים
ד"ר הכהן - רופאי שיניים

מרפאת שיניים הכהן פעילה מאז 2007 בהנהלת ד"ר יצחק הכהן וד"ר שלומית הכהן, מתמחה בשתליים, יישור שיניים, שיקום הפה ועוד. אצלנו תמצאו שילוב של מקצועיות ברמה גבוהה וחדשנות בתחום רפואת השיניים, הבאה לידי ביטוי במגוון טיפולי שיניים המתבצעים במרפאה.

לקביעת תור >>
המלצות מלקוחות
Orit Zaig
Orit Zaig
קרא עוד
בעקבות המלצה חמה הגעתי לפני כשבוע לדר הכהן בעקבות כאבים, וכבר היום עברתי טיפול כירורגי לא פשוט במרפאה.
אין לי מילים...באמת... חוויה אחרת לגמרי מכל מה שידעתי עד כה אצל רופאי שיניים...אשים בצד את המרפאה( המזמינה...היפה...המאובזרת בטוב טעם ובמיכשור הכי חדשני / מקצועי)את המנהלות מרפאה האדיבות מאודדד, ועוד... ישבתי על כסא המטופלת שעה תמימה... ולא כאב לי כלוםםםםםם. חשתי בטוחה וחשתי ש"רואים " אותי באמת... שמתעניינים בשלומי באמתתת, שמסבירים לי בגובה העיניים תוך כדי התבוננות בצילום און ליין מה נעשה, שדואגים למוזיקה רגועה שתעשה לי טוב( מוזיקה כ"בקשתך) אבל הכי הכי הרגשתי את הרצון האמיתי והכנה של דר כהן לטפל בי באופן הכי מכבד, להתאמץ שלא יכאב חלילה( ולא כאב. נשבעת) שהחרדה עימה הגעתי תומר ב: סומכת!!!!! אז זהו: סומכת. מצאתי אחרי 50 שנה את הרופא שיניים שלי! והוא גם מתוק אמיתי. תודה
תמי פלד חיון
תמי פלד חיון
קרא עוד
ד"ר הכהן שלומית וד"ר הכהן יצחק הם רופאי שיניים הכי מושלמים שהכרתי בחיי ולצערי הכרתי לא מעט.
שניהם מדהימים בכל פרמטר : הם מקצועיים! מסבירי פנים! אדיבים! משרים אווירה רגועה! אמינים! ועוד... האסיסטנטיות והשינניות עילאיות, פקידות הקבלה אדיבות ביותר המרפאה נקייה מאוד. מה עוד אפשר לבקש...
* אם לטפל בשיניים זה רק אצלם.
כל השבט שלנו המונה 6 נפשות מטופלים במרפאה זו, כולנו אוהבים אותם מאוד אך שמחים לא להזדקק לטיפולי שיניים... - בריאות!!!
Shiko Shtiner
Shiko Shtiner
קרא עוד
חוויה מתקנת מכל רופא שיניים שפגשתי, וזה עוד לפני שראיתי את תעודות ההתנדבות בטיפול שיניים לניצולי שואה (כיף לדעת שאתה משלם למי שעוזר למי שהמדינה לא עוזרת לו ), הזיעה הקרה שהיתה מלווה בישיבה על הכסא הנשכב הזה נעלמה ובמקומה אמונה שאתה אצל הרופא שיניים הטוב ביותר.
דר' יצחק גרם לטיפול להיות מרגיע, אמין ומדויק. אין ספק שמצאתי סוף סוף את הרופא שיניים שלי :) אל תתביישו לבחור את הפלייליסט שמתנגן בזמן הסתימה/ניקוי אבן.
שנראה רק בביקורת תקופתית!
צפריר ליברמן
צפריר ליברמן
קרא עוד
טופלתי על ידי דר יצחק.יחס אישי. לא מתנער מאחריות.
במקרים שהיו לי ונדרשו טיפולים מהירים הכניס אותי ללא תור וטיפל בי כמו ענק.היה לי מקרה לפני נסיעה לחול שהגיע במיוחד בשבילי למרפאה.
כול הכבוד רופא מדהים ואישתו שלומית מקסימה ומעורה בכול מה שקורה במרפאה.
Dina Rubin
Dina Rubin
קרא עוד
על המקצועיות ועל החדשנות. על היותו קודם כל בן אדם. רופא מדהים הכי טוב שיש. עברתי השתלת 8 שיניים, תוך כמה שעות יצאתי עם שיניים זמניות וללא כאבים.
אני שחששתי כל חיי מטיפולי שיניים, מצאתי בד"ר יצחק הכהן את הרופא שלי, שאני הכי סומכת עליו ומרגישה אצלו שאני בידיים הטובות ביותר! רופא מדהים, עברתי אצלו חווייה מתקנת.
ממליצה עליו מכל הלב! המרפאה יפה ומצויידת הצוות נהדר וכן רוצה לציין את ד"ר שלומית הכהן, שהיא מקסימה ורופאה נפלאה..
dori aloni
dori aloni
קרא עוד
הגעתי לטיפול במרפאתו של ד״ר יצחק ושלומית הכהן לצורך שני טיפולי שיינים לא פשוטים ( אגב גם השיננית מאד מומלצת ). ד״ר יצחק גילה סבלנות רבה מעל ומעבר למצופה ולסדנרט הקיים , הרגיע , הסביר באופן המקצועי ביותר את מהלך האופרציה בשיתוף ובשקיפות והוריד את סף הלחץ / החרדה למינימום האפשרי , הציוד המקצועי הידיים הנאמנות והטיפול המסור עשו את שלהם . ההרדמה התפוגגה לה … שעתיים אחרי אפס כאבים , אפס תופעות לוואי חזרה מהירה לשיגרה וכל זה באדיבות ובסבלנות אין קץ . ממליץ בחום רב לכל מי שחפץ בטיפול מקצועי אנושי והוגן ברמה הגבוהה ביותר 🙏
Sigal Singer
Sigal Singer
קרא עוד
הגעתי למרפאה של ד"ר יצחק הכהן עם המון חרדות וחששות , אך כבר בטיפול הראשון הבנתי שאני בידיים טובות. ד"ר הכהן מקצוען , רגיש , אכפתי ,פרפקציוניסט וחסר פשרות. אדם אנושי מאוד ועם המון סבלנות. צוות המרפאה אדיב ושירותי ,המרפאה מעוצבת ואסתטית ברמה מאוד גבוהה. אני יכולה להגיד בלב שלם שטיפול שיניים אצל ד"ר יצחק הכהן היא חוויה נעימה וחיובית. ממליצה מאוד. סיגל זינגר
Daniel Ribak
Daniel Ribak
קרא עוד
הגעתי למרפאה בחששות כבדים וחרדות רבות שנים מרופאי שיניים וטיפולי שיניים בכלל. כבר מהרגע הראשון הבנתי שהסגנון הוא אחר ממה שהכרתי, היחס מדהים, משפחתי ונעים בכל מפגש. כעת, לאחר סיום כל הטיפולים, אני יכול לומר שזאת הייתה חוויה מתקנת, החרדות פשוט התפוגגו והטיפול היה מסור, מקצועי ועדין. ממליץ בחום.
ליה פרץ
ליה פרץ
קרא עוד
רוצה בשמחה לשתף : אחרי עשרות שנים של טיפולי שיניים טראומטיים, היגעתי למרפאה שעשתה לי חוויה מתקנת בכל התחומים. מקצועיות, אמינות, נעימות, הכלה, סימפטיות, בתוך מקום עם אנרגיות מדהימות. אז אומר תודה תודה תודה......... מעומק הלב ושעוד רבים כמוני, יהנו מהמרפאה הזאת כמוני!!!
יעל דורון יבין
יעל דורון יבין
קרא עוד
בתור מישהי עם טראומה מרופא שיניים הגעתי למרפאה של ד״ר הכהן וסופסוף אני מרגישה שיש לי כתובת. קודם כל היחס האישי, אין ריח של רופא שיניים והכי חשוב מקצועיות מעל הכל. אני חוזרת שוב ושוב ולא מבטלת ובזכות המקצועיות הרבה נחסכה ממני פרוצדורה מורכבת. ממליצה בחום!!
הקודם
הבא
מעוניינים לחזור לנושא מסויים במאמר? לחצו:
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
מידע נוסף בנושא
דילוג לתוכן