טיפול ביישור שיניים

ישור שיניים

יישור שיניים לילדים ובני נוער בשיטות מתקדמות:

ישנם מספר שיטות טיפול ליישור שיניים לתוצאה אסתטית מירבית. כל מטופל יכול לבחור את הטיפול המתאים עבורו.
היום ניתן ליישר שיניים ללא רסן וללא פלטות מציקות שמאריכות את זמן הטיפול- בשיטת Self Ligating

יתרונות יישור שיניים Self Ligating:

  • קיצור משמעותי בזמן הטיפול
  • ללא עקירות וללא גומיות
  • שימוש בסמכים שקופים למראה אסתטי יותר

חיוך מושלם? שקוף שזה Invisalign!

כבר שנים שאתם חולמים על חיוך מושלם, אבל לא מתאים לכם להתעסק עם פלטות וחוטים ממתכת כדי ליישר את השיניים? בואו להכיר את השיטה המהפכנית שהחזירה את החיוך למיליוני אנשים ברחבי העולם!

בכל קומדיית נעורים של שנות השמונים והתשעים תמיד היו נער או נערה עם "ברזלים" על השיניים – קונסטרוקציה מסורבלת ובולטת לעין שנועדה ליישר ולכוונן את המנשך. במקרים מאד "אכזריים" נוסף לפלטת השיניים בפה גם את הרסן, החלק החיצוני הבולט, גם הוא ממתכת, מה שעורר אצל כל הצופים תחושת חמלה מעורבת בפחד שחלילה גם הם לא יצטרכו משהו כזה.

עברו שלושים שנה. ההתפתחויות הטכנולוגיות צעדו צעדי ענק בכל התחומים, כולל תחום האסתטיקה הדנטלית והיום קיימות אפשרויות רבות לבצע יישור שיניים ללא גשר או התקנים מרתיעים. שיטת יישור שיניים שקוף, Invisalign, מאפשרת לכם תוך זמן קצת ליהנות משיניים ישרות – ללא חוטי ברזל, ללא מבוכה וכמובן יישור שיניים מהיר. ההתקן של Invisalign מותאם למבנה הפה שלכם באופן אישי, הוא נשלף מהפה בקלות רבה, לא מפריע לצחצוח שיניים והתוצאה הסופית מאפשרת לכם להתהדר בחיוך מושלם שכל כך הרבה זמן חלמתם עליו.

שיטת Invisalign משתמשת בטכנולוגיית מחשוב תלת ממדית. זה מאפשר לרופא לדמות בצורה מדויקת את התוצאה הסופית הרצויה ולהגשים לכם את החלום על חיוך סימטרי וישר. ניתן לבחור לבצע יישור שיניים אינויזליין בכל גיל – אם את עומדת להתחתן ויש לך כמה חודשים עד האירוע, אם החלטת להעניק לעצמך מתנה לתאריך עגול או פשוט הרגשת שהגיע הזמן סוף סוף לחייך ללא מבוכה, יישור שיניים למבוגרים בהחלט אפשרי.

הדרך הבטוחה לחיוך מושלם

הצלחת ה-Invisalign החלה בארצות הברית, אושרה על ידי FDA בשנת 1999 ומהר מאד הפכה לאהודה בהוליווד, אצל מפורסמים שמאד התחברו לרעיון של פלטת שיניים שקופה שניתן לשליפה מהירה. גם בישראל מאד אוהבים Invisalign – מנהלים בכירים, שחקנים ואומנים וכל מי שחשוב לו יישור שיניים מקצועי.

הפלטות של Invisalign עשויות פלסטיק קשיח ושקוף. הן מורכבות בפה ומוחלפות כל שבועיים בהתאם להתקדמות תהליך היישור. באמצעות Invisalign ניתן לפתור מגוון בעיות וליקויים בפה – שיניים צפופות מדי, מרווחות מדי ומנשך עמוק וכל זה נעשה ללא חוטים, סמכים או מבנים מסורבלים אחרים.

כיצד עובד הטיפול בשיטת Invisalign?

לפני הכל עושים בדיקה מקיפה כדי לבדוק את ההתאמה לטיפול. זה גם הזמן לשאול את כל השאלות ולהעלות בפני הרופא המטפל את כל הסוגיות הרלוונטיות וניתן אפילו לבקש לבצע הדמיה של לפני ואחרי התהליך ולשנות את התוצאה הרצויה בהתאם עוד לפני תחילת כל התהליך. הרופא מבצע סקירת חלל הפה והשיניים ותוצאות הסקירה נשלחות למעבדה מקצועית שמכינה את ההתקן בהתאם לפה של המטופל. מדובר בהתקן שקוף לחלוטין, בלתי מורגש, נוח לשימוש ולשליפה.

את התקני היישור יש להרכיב כל הזמן, ניתן להוריד אותם כששותים, אוכלים, מצחצחים שיניים או משתמשים בחוט דנטלי. אחרי כשבועיים עליכם להחליף לסט התקנים הבא בסדרה. ככל שהתהליך יתקדם יותר, השיניים ישנו את מיקומן למיקום הרצוי, עד להגעה לתוצאה הסופית ולחיוך המושלם. פעם בכמה שבועות יש לבקר אצל הרופא המטפל כדי לבחון את התקדמות התהליך.

משך זמן הטיפול הכולל עומד על 3 עד 18 חודשים. זכרו, מאחר ומדובר בטיפול מותאם אישית, משך הזמן וכמות ההתקנים שתצטרכו להחליף עלולים להשתנות מאדם לאדם.

יתרונות הטיפול ב-Invisalign

  • התאמה אישית – יצירת ההתקנים מתבצעת במיוחד למידות הפה וצורת השיניים של המטופל.
  • אסתטיקה – מדובר בהתקן שקוף לחלוטין ולא נראה לעין. בעת הצורך (ארוחה, אירוע, ישיבה חשובה) ניתן לשלוף את ההתקן ללא בעיה.
  • היגיינה – ניתן בקלות לצחצח שיניים ולהעביר חוט דנטלי ולא לחשוש משאריות אוכל שעלולות להיתקע בין השיניים.
  • יעילות – באמצעות Invisalign ניתן לטפל במגוון בעיות, קלות כמורכבות– צפיפות שיניים, רווחים גדולים מדי, בעיות מנשך וכד').
  • נוחות – בגלל שאין שימוש בחוטים וסמכים ממתכת, אין חשש לפגיעה או פציעות של חלל הפה.

שאלות ותשובות:

ש: האם יש איסורים ומגבלות של אכילה במהלך הטיפול?

ת: לא, להבדיל לטיפולי יישור שיניים מסורתיים, ניתן לאכול כל דבר, מאחר וההתקנים של Invisalign ניתנים לשליפה מהירה. עם זאת חשוב להתייחס בכובד ראש להיגיינת שיניים, לצחצח ולהעביר חוט דנטלי לאחר כל ארוחה לפני הרכבת פלטות מחודשת.

ש: כיצד ניתן לנקות את התקני היישור במהלך השימוש?

ת: מומלץ מאד לצחצח אותם ולשטוף במים קרים, כמו כן, יש להשתמש בקריסטלי ניקוי או טבליות ניקוי של Invisalign.

על המרפאה

לד"ר שלומית ויצחק הכהן ניסיון של שנים רבות בתחומי שיקום הפה, ההשתלות וגם יישור שיניים ברעננה. כאן  תמיד תזכו לקבל שירות ויחס אישי, קשוב ואמין לצד המקצועיות הגבוהה והשימוש בטכנולוגיות ושיטות טיפול מהמתקדמות ביותר בישראל ובעולם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
דילוג לתוכן