הרמת סינוס מחירים – המידע שחשוב שתכירו

הרמת סינוס מחירים

מעוניינים לעבור השתלת שיניים ובמרפאה המליצו לכם לעבור לפני כן הרמת סינוס? כפי שתבינו מייד, במקרה של הרמת סינוס מחיר הפרוצדורה יעלה לכם יותר, אך לעיתים מדובר בהליך מקדים הכרחי שנועד להכין את עצמות הלסת שלכם לקראת קליטת השתלים הדנטאליים בצורה טובה יותר. מה זה בדיוק הרמת סינוס? כמה עולה הרמת סינוס? ולמה כדאי לכם לעבור את הפרוצדורה אצלנו במרפאה? את כל התשובות תקבלו מייד.

 

יקר יותר אבל לפעמים נדרש

עוד לפני שנתחיל להסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי הרמת סינוס מחירים, חשוב שתבינו מה זה בכלל הרמת סינוס. ובכן, הרמת סינוס מהווה הליך מקדים שלעיתים הכרחי כאשר רוצים לעבור השתלת שיניים. ומהו אותו סינוס? מעל ללסת העליונה שלנו ישנם חללים הקרויים סינוסים. מאחר ובהליך השתלת שיניים מוחדרים שתלים דנטאליים לתוך עצמות הלסת, כאשר עצם הלסת דקה מידי ואינה מסוגלת להחזיק בשתל ואפילו להישבר בעת החדרת השתל, יש לבצע הליך שבו מוחדרים חומרים שונים מעל ומסביב לעצם הלסת, על מנת להגדיל את המסה והממדים הנדרשים לצרכי ההשתלה. מאחר והפעולה מקטינה את חלל הסינוסים, היא קרויה "הרמת סינוס", שכן הסינוס עולה כלפי מעלה ומצטמצם. 

 

הרמת סינוס והשתלת עצם מחיר – תוספת שיש לקחת בחשבון

כאמור, במקרה של הרמת סינוס והשתלת עצם מחיר השתלת השיניים שלכם יתייקר. האם תמיד מדובר בהכרח? לא תמיד, אך יש לקחת בחשבון שהלסת העליונה של האדם ידועה בתור עצם בעייתית ביותר בכל מה שקשור להשתלת שיניים, במיוחד ככל שמבצעים את השתלת השיניים בגיל מבוגר יותר. עצם זו נחשבת לדקה וצרה יחסית והיא הולכת ונספגת עם הגיל, כך שהמסה שלה קטנה עם הזמן. קצב הספיגה מהיר יותר ככל שמזדקנים והדבר תלוי גם בגורמים נוספים כמו המצב הבריאותי, מצב החניכיים וכמות השיניים בפה – ככל שיש פחות שיניים בפה, במרבית המקרים הדבר אומר שקצב הספיגה מואץ.

הרמת סינוס מחירים

הרמת סינוס סגורה מחיר – האפשרות היותר זולה

במקרה של צורך בביצוע הרמת סינוס מחיר הפרוצדורה ישתנה בהתאם לסוג ההרמה שתצטרכו לעבור – סגורה או פתוחה. כאשר מצב הלסת שלכם יחייב תוספת קטנה של עצם (כשקיים חוסר עצם קטן מ-5 מ"מ), הרופא המטפל ימליץ לכם על הרמת סינוס סגורה. ניתוח זה כולל השתלה של עצם (ממקור עצמי, ממקור אבקת עצמות בקר או סידן אנאורגני) כאשר הכניסה לאזור הסינוסים מתבצעת מהחלק התחתון של החניכיים, בדיוק מהנקודה דרכה מחדירים את השתלים הדנטאליים לעצמות. עבור הרמת סינוס סגורה מחיר נמוך יותר יגבה מכם לעומת הרמה פתוחה, מאחר ומדובר בהליך פשוט  ומהיר יחסית, שלעיתים רבות מייד לאחריו ניתן לבצע גם את ההשתלה עצמה. 

 

הרמת סינוס פתוחה מחיר – האפשרות היותר יקרה

במידה ומצב עצם הלסת העליונה שלכם מחייב תוספת גדולה יותר של עצם (כשקיים חוסר עצם גדול מ-5 מ"מ), לא ניתן לבצע זאת באמצעות ההרמה הסגורה. במקרה זה עליכם לעבור הרמת סינוס פתוחה, הליך כירורגי מעט יותר מסובך ומורכב מאשר ההרמה הסגורה וזאת בשל הכניסה לאזור הסינוסים מהזווית האופקית של החניכיים. ניתוח זה מחייב תקופת החלמה של מספר חודשים ולכן לא ניתן לבצע את ההשתלה עוד באותו היום. עבור הרמת סינוס פתוחה מחיר גבוה יותר יגבה מכם בשל מורכבות הפרוצדורה, ועליכם לקחת בחשבון כי הדבר גם מאריך את לוחות הזמנים של השתלת השיניים שתעברו. 

 

מחירון הרמת סינוס – למה כדאי לשים לב?

ישנם מספר דברים שאליהם כדאי לשים לב כאשר מקבלים מחירון להרמת סינוס ממרפאה מסויימת. ראשית כל, על מנת שלא יהיו בלבולים למיניהם שיגרמו לכם להסתבך כספית, וודאו האם הצעת המחיר שקיבלתם היא אך ורק עבור הליך הרמת הסינוס המקדים או שהיא כוללת גם את ההשתלה עצמה. מעבר לזאת, מחיר הרמת סינוס צריך לכלול בתוכו גם צילומי הדמיה נדרשים, טיפולי חניכיים למיניהם (אצל רבים הדבר הכרחי) והכנות שונות לקראת הניתוח. וודאו גם את העניין הזה, על מנת שלא תופתעו במידה ויידרש מכם תשלום נוסף.

 

מעבר לזאת, אם אתם סובלים מחרדה דנטאלית או מרפלקס הקאה מוגבר, אולי תרצו לברר בנוסף על ביצוע הניתוח ואולי ההשתלה כולו תחת תנאי הרדמה מלאה או טשטוש עמוק, מה שגם כן ייקר את המחיר. וכמובן, בררו מראש לגבי אפשרויות התשלום השונות. יתרון ההתקשרות איתנו הוא בכך שאנחנו מציעים לכם הסדרי תשלום נוחים ופריסת תשלומים ללא ריבית, במטרה לאפשר לכל אחד מכם לטפל בשיניים שלו בראש שקט. 

 

ניתוח הרמת סינוס מחיר – לא הקריטריון היחיד שחשוב

בבואכם לברר לגבי ניתוח הרמת סינוס מחיר הוא לא הקריטריון המרכזי שאמור לעזור לכם להחליט עם איזו מרפאה להתקשר. למעשה, במקרה של השתלות שיניים וניתוחי הרמת סינוס מחירים שונים יגבו בין מרפאה למרפאה בהתאם למוניטין המקצועי שלה. לכן, הרבה לפני שתבררו על המחיר, וודאו שמדובר במרפאה שידועה בניסיון הרב שלה בכל הקשור לביצוע השתלות שיניים מתקדמות, כולל הליכים מקדימים הכרחיים דוגמת הרמת סינוס, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שההכנה שלכם להשתלה והחדרת השתלים יתבצעו במקצועיות ובדייקנות ושלא תצטרכו חלילה לעבור את ההליכים בשנית. 

 

כאשר אתם מתקשרים איתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שזה בדיוק מה שתקבלו. צוות המרפאה שלנו כולל את המומחים המובילים ביותר, כאלה שעובדים בשיתוף פעולה מלא על מנת לספק לכם על הטיפולים המקצועיים והטובים ביותר. תמצאו אצלנו מומחי השתלות ושיקום הפה, רופאי שיניים, מומחים למחלות חניכיים ומומחים לטיפולי שורש, כך שתקבלו את המעטפת הטובה ביותר, מבלי שתצטרכו להתרוצץ בין מרפאות שונות. בנוסף אנו מפעילים מכון הדמיה במקום ומקפידים לעבוד עם הציוד המשוכלל והמתקדם בישראל ומול המעבדות הטובות בארץ.  

 

נוח, הוגן וגם לא כואב 

כאשר אנשים מגיעים אלינו לברר לגבי השתלות שיניים וניתוח הרמת סינוס מחיר הוא לא הדבר היחיד שמדאיג אותם, אלא גם הפחד לעבור פרוצדורה כל כך מורכבת. אנחנו מודעים לכך ולכן מקפידים מלבד הצעה של מחירים משתלמים באפשרויות תשלום נוחות, גם על יחס אישי ומשפחתי לכל אחד. תוכלו למצוא אצלנו גם טיפולים ללא כאב באמצעות אלחוש מיוחד, אפשרויות בידור במהלך הטיפול (צפייה בסרטים או שמיעת מוזיקה) ואפילו חדר התאוששות נעים ומאובזר. בקיצור, תמורה מלאה לכסף שלכם!

 

 

דילוג לתוכן